Ztracený svět (2001) (TV film)

Neviděl jsem to už nějakou dobu. Tak nevím moc co říct... Ale je to moje dětství.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Zajímavej, trošku nechutnej, dobře obsazenej příběh, o jistém trochu šíleném Banjo-menovi Párkovi. Písničky tam jsou až otravně vlezlý chytlavý, a zapamtovatelný. Skoro všechny tam umím.

Mlha (2007)

Celkem krutý! V obou smyslech. Vůbec bych nečekal, že něco takového King napíše. A tentokrát, to dokonce ani nebyli úplně mimozemšťani. Mělo to strašně výraznou zajímavou hudbu. Málo kdy si všimnu hudby u filmu, a tady teda jo! Jenom si myslím si, že takovouhle smrt ten Oli nezasloužil... Konec mě asi malinko zklamal. Přišel mi takovej nudnej... Docela by mě zajímala tak knižní předloha. Ale hádejte, co mi připomnělo scénu v lékárně? Vetřelci. Normálně Vetřelec dvojka, taky tam takhle ještě najdou toho jednoho položivého (Či polomrtvého?) a Prosí je o pomoc, a vyleze z něj ten vetřelec. Fakt strašně podobná scéna.

Donnie Darko (2001)

No... Originální to vážne není... Malone je ohld Malone... Tý by nepomohlo už ani jak říká Jan Werich: A "A kdyby měla něco na hlavě. Třeba krajíc nebo košík nebo švába... A když vona takhle stála a vy jste se semhle dívala, tak jste měla dojem, že tadyhle někde kousek dál by mohla bejt hezká ženská.“ Tak u Ní ani to neplatí. Jinak mě se to vážně líbilo. Bylo to docela působivý., strašidelný, a relativně nečekaný.

Devil (2001)

Toro je mistr působivé atmosféry. Já byl napjatej už po 10ti vteřinách. Bylo to opět působivý, asi i tím jak šlo hlavně o děti. Ale něco jak kdyby tomu chybělo... Asi nějaká hlubší myšlenka. Neudělalo to na mě žádný silný dojem. Ale bylo tam pár moc pěkných scén.

Skryté hlasy (2002) (TV film)

Vážně působivý! Třásl jsem se u toho jak osika! Obsazení bylo hodně dobrý, kamera byla hodně dobrá. Jenom hudba nic moc... A je to velmi těžký na přeložení do Češtiny. Living with the Dead, Talking to Heaven...

Z pekla (2001)

Režie, Scénář, Kamera, Hudba, Obsazení, Osvětlovač... Všechno super! Poslední Vražda!!!!!!!! Jenom jak mu tam blikne v tom vidění!!!

Fakulta (1998)

Rodriguez jak vyšitej. Trošku strašidelný, dost vtipný. Úplně souhlasím s komentářem Rychloskota. Docela hezky obsazený. Docela promyšlený. Nechápu, že se to někomu nelíbí! Šňupněte si!