• Pohádka

Zabijačka (1981) (TV film)

Zajímavý snímek o tom jak vypadá poctivá žranice když se všichni jednou ročně u někoho sjedou.

Mazací hlava (1977)

Na tento film se moje mamka vydržela dívat pouze čtvrt hodiny ale můj brácha tento film přímo zbožňuje. Tak jsem se na něho schválně podívala a byl opravdu velmi zajímavý a řekla bych že i dobrý. Avšak škoda že to takhle na konci dopadlo a mimozemské dítě odešlo do nenávratna pouhým přestřižením sádry.

Nezbedná pohádka (1976) (TV film)

Od Josefa Lady takový perníkový dědek nebo o chudém královstvíčku byly geniální pohádky. Ale tato pohádka mě těžce zklamala. A ze všeho nejvíce ti čerti kteří jsou sice v pohádkách spravedliví a hodní, ale tady si tak nepřirozeně nechali kálet na hlavu až to bylo hloupé. Třetí hvězdičku dávám jen pro Ladislava Peška který v této pohádce velice dobře vypadal a jeho hlas byl samozdřejmě dokonalý, takže role vypravěče byla pro něj jako stvořená.

Se Šípem v zádech (2009) (pořad) odpad!

Tak Top Star magazín má oproti tomuhle ještě hodně dobrou úroveň. Ale tohle? Začíná to tím že někdo uráží osobnosti což mají být ty žhavé novinky. Chtěla bych vidět ten jeho ksicht když by si ty lidi které promlouvá otvíráli takto hubu na něj. A pak si tam pan moderátor přivede nějákého hosta který je strašně namyšlený a téže jenom pomlouvá druhé. Ať už zůstane Šíp jen v novinové podobě.

Čertoviny (2017)

Na Troškovy výkony si myslím že to není vůbec špatná pohádka. Ten pan táta byl ohromný zlatop. Ten opravdu letěl pouze na peníze a čistá mysl a dobré srdce mu byli lhostejné.

Takový je život (1929)

Alespoň se jeden němý filmový klenot dochoval na ulož.to ikdyž jsou i veselejší. Toto bylo hodně smutné a bohužel dle pravdy a ne podle filmové fantazie. Ale zkrátka je to správné drama s pochmurným dějem a tragickým koncem.

Hořká láska (1958)

Srovnatelné s filmem Kouzelný dům. Člověka dlouhatánsky napínají a nakonec na poslední chvíli vše dobře zkončí. Kdyby si ty kufry na konci filmu sbalil, tak bych určitě dala pět hvězdiček, ale samozdřejmě se tak nestalo. Mimochodem takovou dálku přes pole by Kubešová v realitě neuběhla ani kdyby se rozkrájela.

Děti Československa (1979)

Kýč jak bič. Věřím tomu že československé děti neměli jenom růžový život jak prezentuje tento snímek. Taky určitě nebyly v realitě šťastné a bodejď by každý novorozenec nebyl s láskou vítán když už se soudruzi těšili na to jak ve zletilosti bude budovat socialismus. Jediné co možná u československých dětí bylo lepší než u těch našich co se týče dětských domovů, bylo to že byli zřejmě skromnější a dokázali si vážit věcí které jim byly poskytnuty a nevyrostli z nich rozmazlení frackové. Dnes už si děti žijí v dětském domově v luxusu a mají značkové hadry a mcbooky a většina z nich pak za to zaplatí tím, že je pracovníci vykopnou a oni jsou v háji.

Boháč a chudák (2005) (TV film)

Klasická pohádka ve které dominují dva bratři. Jeden z nich je bohatý a namyšlený a druhý je chudý se zlatým srdcem. A nakonec se ten namyšlený samozdřejmě zesměšní před tím hodným.

Babovřesky (2013)

Tento film byl pro mě naprosto ztrátou času. Schválně jsem se na něj dívala když ho zná každý, tak abych nebyla pozadu. Ty babské drby měly působit jako velká legrace, ale film je zmršený jen co je pravda. Jednu hvězdičku dávám pouze za malebnou krajinu.