Stigmata (1999)

Hlášky: Dr. Reston: - "Máš nějaké problémy v práci?" Frankie: - "Jsem kadeřnice." & Dr. Reston: - "Nějaké jiné vážné problémy?" Frankie: - "Dá se říct." Dr. Reston: - "A jaké?" Frankie: - "Jsem dost bezvýznamná." & Frankie: - "Hej, víš co je horší než nevěřit v Boha? Věřit v něho. Jako fakt v něho věřit. Je to kurva strašidelná představa." & Kardinál Daniel Houseman: - "Nedovolím ti zničit církev!"

Dům voskových figurín (2005)

Hlášky: Blake: - "Vypadá jako Elton John. Jen ještě víc teploušsky." Dalton Chapman: - "Elton John je gay?" & (Carly z venku slyšela nějaké zvuky.) Carly Jones: - "Wade, vstávej. Wade! Něco jsem slyšela!" Wade: - "To byl asi sériovej vrah..." & Dalton Chapman: - "Hele, fakt je necháš odjet s maníkem, kterej sváží přejetý zvířata?" Nick Jones: - "Ty přece svážíš fekálie, ne? V čem je rozdíl?" Dalton Chapman: - "Ale já se v nich neproměňuju. To je ten rozdíl."

Lovci dinosaurů (2005)

Hlášky: Charles Hatton: - "Dnes ruku v ruce s Kolumbem objevujeme Ameriku, s Armstrongem děláme krok na měsíci, s Brubakerem přistáváme na Marsu. Jsme průkopníci na poslední metě lidského snažení: ČAS" & Travis Ryer: - "Nemůžeme si dovolit nehody." Payne: - "Víš, na střední ve fyzice nás učili, že není nic takového jako nulové riziko. To prostě neexistuje. Není možné mít 100% jistotu. Bez ohledu na to jak se snažíš. Nehody se stávají." Travis Ryer: - "Nemůžeme si dovolit nehody." & Sonia Rand: - "Ježíši, co jste změnili?" Travis Ryer: - "Nevíme."

Poseidon (2006)

Hlášky: Richard Nelson: - "Díky drahoušku." Marco Valentin: - "Jmenuji se Valentin." Richard Nelson: - "Zbožňuji to jméno." & Elena: - "Mám takový pocit, jako bych znala tvého otce." Jennifer Ramsey: - "Byl starostou New Yorku nějaký čas, když jsem byla ještě malá." Elena: - "Úžasný." Jennifer Ramsey: - "Nebylo to tak dobré." & Robert Ramsey: (na Dylana) - "Podívej, neexistuje žádná spravedlnost pokud jde o život a smrt. Dal jsi Elenie šanci. Dal jsi šanci všem."

Škola rocku (2003)

Hlášky: Dewey Finn: - "Jo! Ale nejde to jen říct. Musíš to cítit uvnitř sebe. Když chcete hrát rock, musíte porušit pravidla. Musíte se naštvat na člověka a tím jsem teď já. Přesně tak, já jsem ten člověk, tak kdo má odvahu mi to vytmavit? Kdo mi to nandá?" Freddy: - "Zavři zobák, Schneebly!" Dewey Finn: - "To je ono, Freddy. To je ono. Kdo ho trumfne?" Alicia: - "Vypadni odsud, blbče." Dewey Finn: - "Ano, Alicio." Summer Hathaway: - "Jsi vtip. Jsi nejhorší učitel, co jsem kdy viděla." Dewey Finn: - "Summer, to bylo skvělé. Líbilo se mi podání, cítil jsem tvůj hněv." Summer Hathaway: - "Díky." Lawrence: - "Jsi tlustá nula a smrdíš, až pálí oči." Dewey Finn: - "Dobrý. Dobrý. Teď je každý pořádně naštvaný?" & Dewey Finn: - "Takže, co vás nejvíc na světě vytáčí? Billy?" Billy: - "Vy." Dewey Finn: - "Už jste mi to řekli. Popojedem." Billy: - "Jste ošuntělý a nesnáším vás." Dewey Finn: - "Ok, sejdeme se po škole." & Dewey Finn: - "Kdo neumí, učí. A kdo neumí učit, učí tělocvik."

Mr. 3000 (2004)

Hláška: Stan: - "Nemáte mě rádi, protože nedávám autogramy. Nemáte mě rádi, protože se nesměju do kamery. Nemáte mě rádi, protože nepodlézám tisku. Nemáte mě rádi, protože vydělávám spoustu peněz. Ale milujete mě, protože jsem jeden z nejlepších pálkařů naživu."

Kdo hulí, ten umí (2001)

Hlášky: Ivory - duch: - "Vyškrtnu tě ze seznamu svejch kámošů! Přeju ti, abys dostala virus, ty i tvůj počítač!" & Silas: - "Mír." Bart: - "Mír vyjadřuje stav klidu. Proč nezkusíš nějaký jiný pozdrav, když jsi mezi civilizovanými lidmi?" Silas: - "Pane Civilizovanej, mír se dá použít i jako vsuvka, prosba, pozdrav na uvítanou a na rozloučenou. Tak otravuj s něčím jiným, vole, když neumíš gramatiku. Mír." & Tuan: - "Tvůj kostým na Halloween. Jestli máš bejt pasák, tak seš chudej pasák."

Hostel (2005)

Hlášky: Paxton: - "Ale nemůžeme přece vojet holku v kómatu. To bude zakázaný i v Amsterdamu." & Josh: - "Vy... Proč?" německý podnikatel: - "Vždycky jsem chtěl být chirurg. Ale neprošel jsem. Uhádneš proč? Vidíš? Tak jsem se dal na podnikání. Ale podnikání je nuda. Nakoupíš, prodáš. Vyděláš peníze, utratíš peníze. Co je to za život? Chirurg, ten drží v rukou samou podstatu života. Tvého života. Dotýká se ho. Má k němu vztah. Je jeho součástí." Josh: - "Prosím vás, pusťte mě, prosím..." německý podnikatel: - "Chceš jít? Vážně to chceš?" & Paxton: - "Ty kurvo zasraná. Ty zasraná děvko, ty zasraná děvko!" Natalya: - "Dostanu za tebe fůru peněz, takže jsi spíš ty moje děvka."

Farma zvířat (1954)

Hláška: Snowball: (čte zákony Farmy zvířat) - "Žádné zvíře nebude pít alkohol. Žádné zvíře nebude spát v posteli. 4 nohy dobré, 2 nohy zlé." (Kuřata jsou velmi znepokojena tímto pravidlem.) Squealer: - "Křídla se počítají jako nohy." Skupina ovcí: - "4 nohy dobré, 2 nohy zlé. 4 nohy dobré, 2 nohy zlé." Snowball: (pokračuje) - "Žádné zvíře nezabije jiné zvíře. Všechna zvířata jsou si rovna."