Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Boží... 👍 Super zvuky zbraní, všude litá reálná hlína. Žádné počítačové sračky. Hrdina uniká kulkám v pozoru, nemáte strach o jeho život. A když jde do tuhého je tady super vrtulník s generálem co si rád zaválči. Černé berety, fiktivní jednodka US sype kulky jedná radost. Padouch pokud může, zabije kohokoli má po ruce.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

Mám hotovo. Tuto sérii jsem začal minimálně 5*. Pokaždé když se schylovalo k válce s Dominionem mě to přestalo bavit. Jelikož mám rád tyhle scifi dobrodružství, byla jen otázka času kdy to dám až do konce. Začátek je moc fajn, jak se ds9 rozvíjí pod spravou Bejdzoranů a Federace. Samozřejmě jsou tam i ziskuchtiví Ferengove, kde Kvark rozjíždí svůj bar. Měňavec Odo jako náčelník bezpečnostní a mnoho dalších. Ve Voyageru mi k srdci přirostli všichni hlavní hrdinové. Tady se tomu tak nestalo. Dále musím zmínit tu Bejdzorskou čarodějnici která mi vysloveně pila krev. Můj zásadní pocit tuto sérii rozděluje na dvě části, první část zábavnější, veselejší taková vesmírná guilty pleasure. Druhá část, někde kdy se dozvíme že doktor byl genetický upraven, začíná být tmavá, depresivní, konfliktní možná i trochu vic komplikované a nelogické nez bych si přál. Musím vyzdvihnout chemii která panuje mezi Oubrajenem a Beširem. Worf a jeho věčné dilema s tím kam patří, co chce a kam směřuje, je někdy až moc upjaté.

800 slov - Série 2 (2016) (série)

Nenáročná podívaná  s sympatickými herci a hezkými herečkami. Dá se to napsat i obráceně.

Everest (2015) odpad!

Amatéři. Kdyby umrzli a zhebli o půl hodiny dřív dal bych hvězdu. Když se na scéně objevil vrtulník tak jsem to musel vypnou.

Con Air (1997)

Strašná hudba, pořád nějaké výbuchy, nesmysly ve scénáři.