Na nože (2019)

Fajn oddechovka, Krejga moc nemusím, ale tady byl fajn. Mohlo tam být více legrace.

Donekonečna (2017)

Budu psát raději jaké to bylo nežli nebylo. Takže, bylo to dobré, takovéto to lepší dobré. Nějaké nesrovnalosti a levnost produkce tam cítit je. Strašně mi vadilo jak pořád pil s té flašky. Dobře vím jak se chlastá, ale takhle to nevypadá 😉 Ale fandím tvůrcům a posílám 3*.

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Nechápu proč tak nízké hodnocení 😉 Takové seriály můj mozek potřebuje 😎

Největší esa mafie (2012) (seriál)

Super dokument, zítra vstanu a stanu se mafiánem. Inspirující :) :) Možná se to dalo udělat více chronologicky.

Vládci New Yorku (2020) (seriál)

Není to špatné, zajímavé příběhy NY. Po shlédnutí celé série přehodnocuji hodnocení. Takový typ dokumentu je přesně pro mne. Jedinou výtku mám k častým opakováním, (co se stalo a bude dít) dramatizaci jinak na jedničku.

Manifest - Určování polohy (2018) (epizoda)

Nechápu jak může týpek odejít od syna a ta černá raketa má v lebce míchané vajíčka.

Richard Jewell (2019)

Parádní, hlavní hrdina mi není moc sympatický, takový vtíravý týpek co dělá jen svoji práci. Typický americký buřtík. Postupem času si ale získává moji podporu, ke konci mi je ho opravdu líto. Hvězdu dolu za délku, je tam zbytečně moc dlouhých míst až mi přišly trapné. Doporučuji.

Manifest (2018) (seriál)

Místy moc telenovela a jednání charakterů jak ze školky...