• Fantasy

Elysium (2013)

No co to jako bylo? Neuvěřitelné, že takto očekávaný film je takové fiasko. Jediné co se dá pochválit je grafické ztvárnění a také hudba. Jinak samotný film je snůška opakujících se klišé viz závěr filmu silně připomínající například Armagedon :D

Muž z oceli (2013)

myslim ze se nemusel hlavni zaporak asi 40x z mrtvych vstat.... bylo to takove jedno velke klise. I kdyz moc me prekvapilo ze na konci nikdo netleskal :-) popravde... z filmu me boleli oci ve 2D natoz ho videt ve 3D... no nevik co si o tom mam myslet i kdyz Lois mi prisla zahrana skvele... :-) Jeste me trochu kazilo pozitek to ze jsem si nejak zvyknul na serial :-)

Zambezia (2012)

Skvělý animák. Nijak náročný děj. Moc se mi líbila hudba a taky skvělý český dabing :)) Animace se mi ze začátku nelíbila, ale pak jsem ji prisel na chuť :)) jen to 3D bylo trochu zbytečné.

Croodsovi (2013)

Ze začátku se mi zdáli Croodsovi jako ptákovina, ale později se z toho vyklubala docela fajn pohádka. Několikrát jsem se pořádně od plic zasmál. Musí se taky uznat, že tvorové co vystupují v Croodsových jsou silně fascinující :D:D Jen bych opět vytkl to, že tenhle film vůbec nepotřeboval 3D protože tvůrci zase nevyužili potenciálu.

Andělé (2012) odpad!

Stangla byla fakt moc...

Babovřesky (2013) odpad!

Dvouhodinová reklama plná sraček, založená na sprostotě a idiocii... jako čekal jsem, že se aspoň Troška nebude vykrádat. Bohužel se vykradl... a to až přespříliš... prodělal jsem niterní otřes. Bylo to opravdu hyperhrozné. :D:D Myslím, že i Doktor od jezera hrochů byl lepší :D:D Ale evidentně ta sračka lidi táhne, protože na to máme plné sály :D

Maniak (2012)

Po tomto filmu bych už měl strach si s někým dát rande přes seznamku a jít poprvé domů. I když nejsem zrvona nadšenec filmů, kde jsou věci podány zcela naturalisticky, tak tento byl jeden z mála, který jsem zhlédnul i bez zakrytých očí... ne zcela vždy .. ale při některých scénách to skoro nešlo. Elijah Wood v tomto filmu fakt hraje perfektního psychopata. Ve zkratce ... palec nahoru. Každopádně celý film je doprovázen naprosto výjimečnou Hudbou!!!!

Mistr (2012) odpad!

Tohle se fakt nedalo... Docela rad bych vysvetleni od nekoho kdo tento film pochopil

Bastardi 3 (2012) odpad!

Tenhle film by se měl stáhnout z kin a Magnuska by měli zavřít.... thle byl nehorázný rasistický SHIT!!, který se snad ani SHITEM nazvat nedá.. to je totiž slabě slovo!!! Sám se sobě divím, že jsem to přežil až do konce!

Sousedská hlídka (2012) odpad!

Po 45 minutách jsem prostě odešel ze sálu ... to nejde.. to je prostě SHIT SHITŮ!!!!!!!!!!!!!!!§