• Fantasy

Nedotknutelní (2011)

tyjo... dlouho jsem nebyl 14 dní po premiéře v sále plném lidí... jako musím říce .. neuvěřitelně jednoduchý příběh... ale prostě Vás to nějak vtáhne... další ze super filmů, co jdou jen ve Fr a ne u nás v ČR ... snad se tento film dostane na Festival Francouzského filmu... Už se těším na dvd... a musím říct, že už jsem dlouho nebrečel na konci filmu štěstím :)

Příšerka v Paříži (2011)

Tyjo, myslím, že je škoda, že tento film nejde co české distribuce. Viděl jsem ho ve Francii a musím říct, že je to naprosto nenáročný animák se super písničkami od Vanessy Paradis a M ... :)) Žádný nucený humor... prostě taková príjemná hodinka a půl francouzského filmu :))) Písnička z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=F5widTOLfmM

Sůl nad zlato (1982)

Fakt mám tuhle pohádku moc rád. Vždy když někde hraje Libuška Šafránková, tak to stojí za to. Letos o Vánocích mě to opět potěšilo jen škoda, že na Nově pohádku předabovali kompletně do češtiny.

TRON: Legacy 3D (2010)

Bože ten film mě totálně dostal. Celou dobu jsem v tom IMAXU seděl a koukal jak přikovanej. Sice nic moc 3D efekty, ale ten svět byl perfektně vymodelovanej. Fakt ... už aby to bylo na DVD je to perfektní podívaná.