• Fantasy

Ve stínu (2012)

nevím co na to říct, ale fakt se mi to moc líbilo.. tedy hlavně atmosféra filmu dokreslovaná vynikající hudbou od Muchowa... rozhodně je ve filmu na co dívat... jen mi trochu vadili profláklé tváře ze seriálu comeback, které se do celkové koncepce filmu fakt nehodili..

Rebelka (2012)

Ve 3D moc efektů nebylo .. tedy spíše žádný ... :D:D ALe jinak film super .. :)))) hodně komická scéna s čarodějnicí .. jen mě mrzí, že na konci Merida zůstala sama .. :))) ale tak všechno nemusí končit stějně ... Tvůrcům fakt díky za super film :)

Svatá čtveřice (2012) odpad!

Nuddddddddaaaaaaa, nuda, nuda... prostě jen nuda .. takový peklo v kině jsem dlouho nezažil ... ještě, že se člověk aspoň může projít na záchod :D:D

Piraňa 3DD (2012) odpad!

Kdo neviděl neuvěří... :D:D Protože takovouhle blbost jsem dlouho neviděl... 3D efekty docela dobré, ale to je tak vše. Hodnocení odpad je docela slabé .. ale co se dá dělat. Jo a pánové .. dávejte si pozor při souloži... :))))

Oui, šéfe! (2012)

Nenáročná francouzská komedie plná typického francouzského humoru z prostředí restaurací, kde jsem se poprvé v životě setkal s pojmem molekulární kuchyně. Vřele doporučuji pokud nehledáte nic náročného na chápání :))))

Avengers (2012)

Jdu z kina a jsem unesen... bylo to proste bozske... sice jsem to videl ve francouzkem Gaumont ve francouzstine... ale proste tolik skvelych efektu, vtipu Starka atd. je to presne to, co jsem ocekaval... zase me marvelovka nezklamala... Fakt diky!!!!!!

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Celou dobu jsem byl zaraženej v sedačce a ani jsem nedutal... od tohoto filmu se prostě nedalo odtrhnout ... ... je to jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl... Děkuji tvůrcům za prima podívanou ... už i samotné úvodní titulky byly nakopnuté... Ve zkratce ... tenhle film se musí vidět!!!! Enya v závěru byla fakt trefně vybraná!

Z makové hůrky (2011)

skvělý film, skvělá muzika, ještě lepší animace ... prostě moc moc hezké ... bohužel jsem viděl pouze francouzskou verzi ... ale rozhodně doporučuju, stojí na to jít :)

Kocour v botách (2011)

Příjemný odpočinkový film :))) Moc se mi to líbilo... jen jsem ze začátku nechápal co za monstrum se to tam objevilo a hle... ono to bylo vejce.... :D A musím říct, že se mi to rozhodně líbilo víc než poslední díly Shreka :)))

Polisse (2011)

Musím říct, že ze začátku byl pro mě film hodně těžký na pochopení, ale pak se mi naštěstí souvislosti začali spojovat... a tak nějak mě děj vtáhnul. I když tam bylo mnoho vtipných scén, tak jsem nějak neměl chuť se smát... zajímavá atmosféra filmu... Musím říct, že na konci jsem měl co dělat... Rozhodně tohle stojí za zhlédnutí. Navíc mě zaujala role režisérky, která si zahrála ve filmu fotografku :)