Jezero smrti (2008)

Chvíli se to rozjíždí, ale pak se z toho stane taková krvavá psychologická jízda která se nezastaví až do konce, kterej mě jednoduše dostal. A Kelly Reilly vypadá i přes všechny ty hnusy, bláto a krev kurva nádherně

Drive (2011)

Snažil jsem se najít nějaké slabé místo... Hodně jsem se snažil... Dlouho jsem se snažil... Neúspěšně... 100%

Daredevil (2015) (seriál)

Jednou jsem takhle doma ležel v horečkách a neměl co na práci, a v tom mě napadlo, co se takhle podívat na nějaký seriál. Ani už nevím, jak jsem se dostal k Daredevilovi, ale nikdy toho nebudu litovat. Díky skvělému zakončení pilotního dílu jsem se do něho úplně ponořil a celý jsem ho shlédl za čtyři dny. Hlavní plus seriálu je v postavách. Daredevil už podle mě ani.nemohl dostat lepšího představitele. Charlie Cox je v jeho roli bezchybný, i když je to téměř neznámý herec. Jeho postava je sice něco jako nadčlověk, a vydrží toho strašně moc, ale stejně jsem cítil sebemenší škrábanec na jeho pleti. Jeho partneři, Foggy a Karen jsou taky super, dokonce i podtavy, které se objeví sotva v jednom díle hrají lépe než většina slavných herců. Co ale musím zmínit, že ani tyto výkony se nedají srovnávat s Vincentem D'Onofriem jako hlavní záporák první série, nebo s Jonem Bernthalem jako hlavní "záporák" série druhé. Tyto postavy jsou podle mě zatím nejlepší padouši/antihrdinové od Marvelu, co jsem kdy viděl. Nyní se ale přesuňme k seriálu samotnému. První série vypráví o Mattově minulosti, o tom, jak se stal Daredevil a o jeho úhlavním nepříteli Kingpinovi (D'Onofrio). Ze začátku se seriál opravdu rozjede a tempo si drží až do konce, i když, a to je podle mě jediný problém první série, ke konci už začíná trochu zpomalovat, a občas i nudit, ale finále samotné je super. Kvůli tomu dávám první sérii 95%. Ve druhé sérii už se objevuje jako Daredevil ve svém ikonickém červeném obleku a jeho cesta se setkává s Punisherem (Bernthal), který sice stojí na stejné straně, ale narozdíl od Daredevila zločince brutálně zabíjí. Druhá série už byla v podstatě dokonalá, mám zde pouze jedinou, a to však opravdu malou výtku a to k postavě Elektry. Ta pro mě byla ne až zas tak moc zajímavá a přišla mi vcelku zbytečná. A díky tomu dostává druhá série 99%. Rozhodně seriál všem doporučuji, pokud se vám líbil Arrow, Daredevila budete milovat, pokud ne, budete ho podle mě milovat stejně, protože je asi dvacetkrát lepší ☺

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Začíná to jako klasická sandlerovka. Špatný vtipy, kterým se zasmějou leda psychicky slabší jedinci a obrovské klišé. Avšak pokud překousnete první hodinu filmu, budete překvapeni, co se to Sandlerovi podařilo udělat. Z naprostýho hovna udělal docela koukatelný a dojemný film, na který se rádi podíváte s radostí znovu, i když konec úplně samotný byl celkem předvítalný. dávám 75%, ale bez toho konce by to bylo tak na 40

Počátek (2010)

Když se na to rozhodnete podívat, užijte si to, protože moment kdy tento film uvidíte poprvé se už v životě nebude opakovat. 100%