Zóna zájmu (2023)

Ne, raději knihu! Smrt je mým řemeslem. Ta je za pět.

Argylle: Tajný agent (2024)

Zajímavě pitomé a.... tlusté. Heh. Jedna hvězda za Dua, druhá za Lipa.

The Morning Show - Série 1 (2019) (série)

Hapruje vše mezi 3-4 stars, ale je tam Billy Crudup tzn hvězda navíc! Životní role.

The Morning Show - Rozhovor (2019) (epizoda)

Hapruje vše mezi 3-4 stars, ale je tam Billy Crudup tzn plná palba! Jeho monolog o koncertních sálech je TOP.

Beckham (2023) (seriál)

Diego byl lepší - jak čutálista, tak seriál. Zde moc Viktoooorie, málo Dejvida a ještě míň fotbalu.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

A mě se to líbilo! Když si dá člověk předtím něco dobrého tekutého, nejlépe s přívlastkem, nebo ubalí něco voňavého, dá se u toho pobavit jako u Bláznivé střely např. Dle mě to bylo i tak zamýšleno. Smetana a její fight- bra scéna super (hozená rukavice O. Novotnému do Oktagonu), Ali Amiri ještě lepší. Parukář Highlander taky fajn. Kulisy nekulisy, to vem čert. Jak říkám, po dobré intoxikaci čímkoliv paráda.  L. Hornová rulez!

Oppenheimer (2023)

Trhá, trhá mi to žíly...první Nolan za 3 hvězdy...Nechytlo. Moc nelíbilo. V půlce jsem usnul. Nemohu jinak. Pláč.

Wednesday (2022) (seriál)

První čtyři Burtonovské díly za čtyři a půl, další díly za dvě a půl, průměr tedy tři a půl, což se zaokrouhluje na čtyři. Hvězdy.

The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

Jak už psal kolega níže: " Lidi (fanoušci hry) proboha, klapky z očí dolů, vždyť tohle je opravdu jen těžkej průměr. 5 hvězd tomuto dílu za co? Nuda, trocha akce, bez clickerů. For god sake!"