Město (2010)

Vydařené, pěkné. Ale Gone, baby, gone přece jen o fous povedenější. Boston Benovi prostě a jednoduše prospívá:)

Nevinnost (2011)

! spoil: ..jen by to mohlo končit tím setkáním a letmým úsměvem Ani a té její mladší kopie..

Pevné pouto (2009)

..krok vedle, Petere, krok vedle..

Antikrist (2009)

...Lars vylezl z léčebny, natočil Antikrista, a zase se na čas uchýlil do péče odborníkům. Démoni jsou démoni. Doporučuji.

Stáhni mě do pekla (2009)

...aneb jak rozzlobený kozlík blondýnečku pozlobil. Upřímně: není to napínavé, není to lekací, triky hooodně slabé a ani ta košilka, na jeden knoflíček přes kyprá ňadra hlavní hrdinky sepnutá, v tom není. Holt zklamání.

Veřejní nepřátelé (2009)

Chce se mi říct: "Hej lidi, sakra, co jste očekávali u všech svatejch, novej Heat?" Tuk tuk. Duel Depp / Bale nikdy nemůže pokořit ba ani dostihnout duel DeNiro / Al Pacino, to muselo být všem milovníkům filmu jasné, stejně tak jako přestřelka v lese (mimochodem pro mě vrchol filmu) nemůže překonat asi nej střílečku všech dob v Heat před bankou. Ale je to stejně po čertech dobrý film, typický Mann, kamera, střih, hudba, super práce. Vyprávění trochu pokulhává, ale oko se přimhouřit dá. Bohatě vám to vynahradí stylová atmosféra Chicaga let třicátých. Prostě, kdo má rád dlouhé kabáty, pod kterými lehce ukryté Thompsony, klobouky, pod nimi kamenné výrazy chlápků, které byste venku před kinem o oheň rozhodně nepožádali, tak vzhůru do kina, budete se královsky bavit, stejně jako já.

96 hodin (2008)

Bez dcerky neodejdu!