Followed Home (2010) odpad!

po prečítání ricciho komentáru som sa s chuťou pustil do sledovania, že či to fakt bude taká šupačina a je! prebehol som to za 5 minút ale ani to sa neoplatí, je to extrémny odpad, toxický odpad! :))

GANTZ: Perfect Answer (2011)

Džízis krajst, tak ako bola jednička dobrá tak toto bola **ujovina nekonečná, totálna psychopatia. Teda aspoň posledná tretina. Proste to nemalo ani hlavu ani pätu ani nič ku koncu. Asi tak že What The Fuck was that! Džízis! A ešte aj Kei Kishimoto tam mala len cameo.

GANTZ (2010)

"cibuľový votrelec, smrdí a má rád cibule" ROFL :)))

Gu dao jing hun (2011)

koli 2 hereckam 1 hviezda, inac je to odpad, somarina nekonecna

Bereavement (2010)

strasne sa to vlieklo, pozeratelne jedine s priebeznym FFWD

Amsterdam Heavy (2011)

Madsen tam má len cameo. A ináč je to hrozná lacnota.

Thor (2011)

Vlastne tam bolo veľmi málo akcie, na to že má ísť o komixový film. Záverečné boje nic moc, najlepšia (z všehovšudy dvoch! :)) ekšn bola na začiatku. Ten bídák Branagh to pobabral, ale to sa dalo čakať.................update po čase: predsalen sa mi to už páči tak, že zvyšujem z 3* na 4

Rychle a zběsile 5 (2011)

rozmýšľam, čo je nereálnejšie - transformers alebo tá naháňačka s trezorom, ROFL

Kureumeul beoseo nan dalcheoreom (2010)

pozor SPOILER. "Najlepšie" bolo, že top šermiara krajiny pobil (po dlhom súboji) chlapec s pártýždňovým občasným výcvikom v šerme. To je tak trápne. Čiže tento film je vhodný pre divákov s IQ v pásme debility. Škoda že ma nemal kto varovať.