Ivan Hrozný (2009)

dobry film o jednom z najodpornejsich sadistickych psychopatov na kralovskom stolci v dejinach. ovsem prospela by max 90 minutova stopaz a dalsi nedostatok dobre vystihuje jura-roy: "Měl jsem pocit, že Moskva má 200 obyvatel a celé rusko tak 500. Toto měl být velkofilm, bohužel to je vesnická bajka"

Noc patří nám (2007)

Tento film je vlastne ztelesneny vtip o policajtoch. Spravaju sa v nom totiz presne ako v tych vtipoch. Necudo ze ich gangstri maju za mickey mousov. "Joe, oni se nam na ulici smejou"...

Řetězová zpráva (2010)

S tym velkym fucking "hepyendom" stoji ten film za naproste *ovno. To fakt milujem - naprosty bad end. Ale opat mam skvely pocit aspon z toho ze som za tento crap nedal ani halier, ha. Chvala warezu! Za nikki reed 1 hviezda. PS: J*A*S*M, uvedom sa, zadarmo reklamu nikto vo filme robit niecomu nebude a uz toboz nie fejsbuku, LOL

Vanishing on 7th Street (2010)

chýba tomu nejaký twist, nejaká zmena, lebo je to vlastne od začiatku až do konca stále to isté

F (2010)

prostá amatérčina

Přicházím s deštěm (2009)

miestami za 5 hviezd, miestami, vďaka zlátanine na kresťanské motívy, za 2. no kresťanom by sa to snáď mohlo dosť páčiť, ale mne tá obdoba Ježiša a dokonca Márie Magdalény liezla na nervy. pathetic

Baba na zabití (2003)

Tá debilná ježibaba pripravila o nervy nielen tých dvoch, ale skoro aj mňa! A zadosťučinenie na konci filmu žiadne, takže znechutenie z filmu naprosté. Keby som len bol vedel, nikdy na to nekukám!!

Piraňa 3D (2010)

No nechcel som nič písať, ale toto mi nedá - štyria debili zavesení naraz tesne za sebou na lane nad vodou (medziinými šerifka...) lano sa tak dostatočne ohne až na nich rybky dosiahnu a... LOL. Neviem či som kedy videl vypatlanejšiu scénu vo filme

(1998)

záver je trápny, pre malé deti