Da mo shu shi (2011)

už dávno som nekukal na niečo s otvorenými ústami, LOL (a tu od istého momentu áno)

Vejdi do prázdna (2009)

neznesiteľne dlhá stopáž. dokonca aj s poposúvaním (divx) to bolo mučivé dopozerať. hotové utrpenie

Dvojitý agent (2011)

ked to tu tak citam, zasa raz sa mi potvrdzuje ze dobre robim ze nepozeram trailery. pozret si dopredu trailer je dost velka chyba :)

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

totalny choromyselny primitivizmus :) , tom six je idiot ktoremu by sa zisla liecba a idiot je aj ten kto za pozretie tohto filmu vysolil nejaky peniaz a nestiahol si ho len ako warez. herci ktori hrali v tejto sracke musia byt absolutni zufalci a luuzri alebo aspon uplne blbi a tupi retardi (to bude asi pripad ashlynn yennie ktora predsa len nevyzera ze by si nevedela najst lepsiu rolu). minimalne by som zabranil tomovi six dalej sirit svoje geny v zaujme eugeniky fyzickou kastraciou (pripadne gulkou do gebule :)

Bad Blood (2010)

velmi dobrý kung-fu film (SPOILER-) s nečakaným perfektným ženským diablom (a krásnym :)

Vyměřený čas (2011)

Báječný nápad a film, ale to fakt nevedeli lepšie vymyslieť ako (SPOILER) nechať umrieť matku Willa, len tak primitívne?? Fucktards..................... update 3.10.'20: Teraz sa mi to zdalo vporiadku, že ju nechali umrieť takým spôsobom, lol.

Tajomaru (2009)

lacnota s trocha vyšším rozpočtom. po prvej tretine to už bez urýchľovania nešlo sledovať

Followed Home (2010) odpad!

po prečítání ricciho komentáru som sa s chuťou pustil do sledovania, že či to fakt bude taká šupačina a je! prebehol som to za 5 minút ale ani to sa neoplatí, je to extrémny odpad, toxický odpad! :))