Gran Torino (2008)

Moje hodnocení bude dost jiné než všech ostatních protože to je podle me ta největší myšlenka celého příběhu : pro všechny to bude život a smrt a walltuv pohled na to ale za me jen tutu ten pravý "projekt" a jeho výchova s kluka na chlapa . Walt cely život chtěl takového syna co bude poslouchat a učit se a zároveň tutu ať už příjmo nebo ne se chce všechno tohle naučit a mít otce kterého nikdy neměl . Uč se s každé minuty. Muže ti to změnit život . P

Devadesátky (2018)

Velké překvapeni režijní debut Jonaha Hilla velice překvapil jak už někteří zde napsali vypadá v některých chvílích jako dokument . Oceňuji herecké výkony kameru i cely námět . Ukázka toho ze i za málo peněz jde udělat hodně muziky . Škoda jen ze to nemělo žádnou reklamu či boom. Hodnotim 86%

Hledání Aljašky - Poslední slova slavných (2019) (epizoda)

velké překvapeni v začátku tohodle seriálu . Líbí se mi tempo postavy herci a hlavně humor který je tak ideální k tématu ze sem zvědavý co bude dal zatím 9/10

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

To co si z kina chtěl odnést si taky odnesete . Negativní recenze které tu jsou těžce predpojate. Jestli chcete zažít něco jedinečného zajděte si do kina.

Hra (1997)

Musím říct že cokoliv od Finchera mám fakt rad ale tohle ve mě jak při sledování filmu tak i po něm zvláštní pocit toho co vlastně jak bylo . Film je určitě pro všechny kteří mají rádi pohled jedné osoby kdy vlastně budete na stejně vlně jako on . 88%

Oppenheimer (2023)

Je těžké popsat tu emocí s kterou vyjdete z kina slovy . Nolan překročil další hranici kdy film muže přesahovat do reality . Za mě jedno z nejlepších děl jak herecké výkony tak především imax a jeho zvuk . 3 hodiny jsou pro někoho moc ale po 20 minutách nebudete vedet co je vlastně čas . Přeji filmu co nejvíc Oscarů . 10/10

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Skvěle zpracována Německa komedie se světovými parametry. Za mě je to formát který v moderním světě chybí tím myslím jak uvolnenost celého deje tak i povrchní vtipy či zápletky nebo utahovani si z filmu jako pulp fiction apod. Stojí za zhlednuti za mě krásných 90%

Le Mans '66 (2019)

Nevěřil sem ze se to stane ale je tohle je film který překonal neskutečným způsobem film Rivalové . Ať už začneme od skvěle zahranych roli Mattem Deamonem a Christianem Balem tak i hudba, střih , auta no proste všechno . Tohle za mě není film jen pro petrolheady :D

Ztraceno v překladu (2003)

Film pro chvíle samoty a klidu kdy člověk nechce být vlastně sám tak tento film je skvělou volbou . 88%

Dobrý Will Hunting (1997)

Ani po druhém zhlednutí v krátkém čase nemuzu říct nic jiného než ze tento film mě posunul v životě . Vnímání světa z jiné stránky stred dvou světu člověka ignorujici budoucnost či zásady dnešní společnosti versus člověk co si už odžil své a muže mu ukázat které věci jsou v životě důležité a které nikoliv . Ale jak to tak bývá na některé věci si člověk musí přijít sám . Za mě jeden s filmu který se dostal do mě top 10 až sem sám překvapen . Měl by ho vidět  každý aby trosku změnil postoj k životu a naši společnosti . Moje hodnocení : 96%