Benjamins (2002)

Ice Cube je v pohode, ale Epps kecá také sračky, že sa to nedá počúvať. Inak celkom ok, je tam akcia,trocha humoru a dokonca biely gangster.

Pátek (1995)

Film o dvoch povalačoch, ktorí sa snažia zohnať v piatok večer prachy na trávu. Nie je to nič extra, ale na zabitie času sa to celkom hodí. Celkom zaujímavé je ,že 3/4 filmu sa odohráva na verande jedného domu (je vidiet na obalke)

Jackass 2 (2006)

Úplne krutý nárez.Tak to má byť.

The Dudesons Movie (2006)

Niekedy pri pozeraní Jackass som mal pocit, že dookola majú 1500 zachranárov a ošetrovateľov a že to celé občas len hrajú. Pri týchto fínskych týpkoch som mal pocit, že sú strašne uletení, že kašlú na to či vedľa nich stojí ošetrovatel a idú roovno na vec. A este kecajú peknou fínskou angličtinou.

Myčka (2001)

Chabý dej, o ničom hudba, plno totálne blbých černochov, slabé herecké výkony (skoro žiadne) a blbé vtípky. To je asi tak všetko čo v tomto filme nájdete.

Tvrďák (2001)

Trocha romantický černoský film. Skutočne tu nejde o nejaké gangsterské bitky. Príbeh chlapíka, ktorý nechce opustiť dom matky a myslí si, že je stále decko, je vcelku originálny. Vo vačšine filmov sú černosi od malička vychovávaný ulicou, tu to vša chýba a to oceňujem. Snoop Dogg hrá gangstra, na ktorého sa fakt nedá pozerať. Ja ho skutočne obdivujem ako si dokáže vybrať úplne debilnú rolu a ešte ju dokáže doje*ať do takých sračiek, že to nie je až možné. Snoop dogg ako herec=odpad, ale teraz ide o film ako celok a ten ma u mna 70%.

Respekt (1992)

Povedal by som, že Tupac hral najvačšieho gangstra v jeho kariere a hral ho fakt výborne (hoci títo černosi ani nemusia hrať, pretoze sa tak chovajú bežne). Pekný film o tom ako búchačka v rukách naštvaného negra dokáže rozbiť akékoľvek priatelstvo.Navyše sa mi páči, že je to natočené v starom realisticko-gangsterskom štýle.

Hrozba společnosti (1993)

Next motherFuckin' old school nigga shit. Film velmi podobný Boyz N The Hood (miestami až príliš), akurát je trocha surovejší (viac strelby). Samozrejme nechybajú lúpeže,bitky, važdy, tvrda reč, lowrider a všetko čo k tým špinavým uliciam patrí. Hlavný hrdina Caine Lawson ukončil highschool a chystá sa vypadnúť zo zavšivaveného gettha. Okolo seba má partu povalačov, ktorí robia iba problémy. Skúste hádať ako to dopadne...

Chlapci ze sousedství (1991)

Jeden z najrealistickejších a najlepších nigga filmov. Fakt drsné.

Hustle a Flow (2005)

Ďalší rapperský film. Tento má však niečo do seba. Prvý film, kde nigga nemá okola seba 300 nádherných ku*iev. Djay (hlavný hrdina) je pasák, čiže má okolo seba plno bitches, ale niektoré sú fakt ohavné..Aj keď filmov s podobným námetom je plno, dej nenudí a nie je ľahko predvídatelný.Dobrá práca.