• Krátkometrážní

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Na film možno nadávať z rôznych pohľadov. Pre človeka nad 12 rokov vcelku oprávnene. Takmer všetko okrem hercov nefunguje. No je to cool pre decká, bavia sa s tanečné čísla sú solídne.

Neberte nám princeznu (1981) (TV film)

Mizerný scenár zahraný mizernými hercami. Hudobné vstupy držia pozornosť a kvalitu filmu. Film by si zaslúžil menšiu okázalosť a snahu o poetickosť, ktorá je na úkor zrozumiteľnosti deja. Čo pri rozprávke si zaslúži facepalm.

Únos (2017)

Film neskutočne dôležitý svojou témou. Zároveň bol mohol byť solídnym zrdkadlom 90. rokov. Keby len nebol tak hlúpy, tak strašne hlúpy..

Liga spravedlnosti (2017)

Osobne, pre mňa najlepší DC film. Stále hlúpučké a patetické, no akcia sedí, hlášky padajú. Autori si tentokrát spravili domáce úlohy a nevyťahovali osobnosti hrdinov len tak náhodou. Top je Flash a jeho vtípky, i keď snaha spraviť z neho Sheldona bola príliš očividná. Sup vyzerá strašne (fúziková story) a jeho dokonalosť a sila sú zas hlúpučké. Škoda..

Squatter's Rights (1946)

Viac Tom & Jerry, ako Disneyovka. Slabšia jednohubka.

Batman a Harley Quinn (2017)

Zahanbujúco slabý príbeh, ktorý ťahajú hlášky šialenej Harley. Mnoho balastu a WTF scén (karaoke, tancovačka, cestovanie stromami), ktoré výrazne znižujú kvalitu snímky. Harley s hlasom Bernadette z BigBangu znie doslova otrasne a jej postava je otravná. Škoda toho. Sam Liu to vie o mnoho lepšie.

Zabiják & bodyguard (2017)

Priemerný akčňák zabalený do výborných vtipov. Ústredná dvojica si sadla, je uvoľnená a "fuckuje" čo to dá.