Roswell (1999) (seriál)

A před Smallvillem byl Roswell... ...alespoň pro mě

Hvězdný prach (2007)

Jo, tak přesně takhle jsem si vždycky představoval Hvězdičku ... a správnou pohádku, kam se hrabe Troška!

Ultraviolet (2006)

Klasický komiksový film, který sice nic nového nepřináší, ale díky skvělým hrátkám s barvami a vizuální stránkou si mě získal více než Ekvilibrium. Efekty sice místy působí více než úsměvně (honička na motorce), ale tím spíš působí celý svět více pohádkově. A nakonec se vám možná povede, i přes klišovitý konec, vyronit několik SLZ nad nešťastnou Violet a jejím světem, kterému asi nikdy nebudeme moci zcela porozumět.

Letiště (2006) (seriál)

Zuzana!!

Potomci lidí (2006)

Už chápu, proč se producenti divili, kam se poděla ta hromada prachů, co do tohodle filmu vrazili. Po dlouhý době je tady totiž film, ze kterýho nečiší hromada nul a jedniček, tohle je prostě syrová "realita" (shoduji se s názorem uživatele HONZA-TESA)

Cold Creek Manor (2003)

Pokud chcete zjistit kvalitu svých dedukčních schopností, raději použijte jiný film. Takhle průhledný děj jsem už opravu dlouho neviděl (a taky doufám dlouho neuvidim)

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Horatiův vztah ke švagrové a jeho osobní démon v podobě smrti bratra mi přijde osobitější a lepší než Grissomův zhoršující se sluch (nic proti Grissomovi, v prvních třech sériích byl úžasnej ;)

Invaze (2005) (seriál)

Strašně zdlouhavý, strašně strašně strašně

Bílá vdova (2000)

"Xakru Grace, tvuj skleník září jako kosmická loď"