Žabí princ (1991)

Když jsem to viděl poprvé, bylo mi asi šest, a jediný co si z toho pamatuju, je ta zlatá koule, se kterou si princezna porád hrála

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

První hvězdička je za draka. Druhá a třetí za tu odpornou ovčí hlavu, o které se mi tehdy - v sedmi letech - zdálo a ta čtvrtá hvězdička je za xicht Jana Čenského, který udělá těsně před tím, než praští o zem tím pohárem zapomění :)

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Vanilková Bára a anglicky se chechtající Háma ! Yeah

Vyvolený (2000)

Ačkoliv ne tak populární film jako Šestý smysl, zapůsobil na mě víc. Škoda jen toho nesmyslnéhu českého názvu, avšak chápu - Nerozbitný by asi znělo trošku komicky :)

Hodiny (2002)

U tohoto filmu letí čas tak rychle, že by se měl spíš jmenovat Minuty :) Perfektní střih a, ačkoli se to zpočátku nezdá, i fantastická pointa.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Když nemám co na práci, pustím si úsek Na krásném modrém Dunaji a žasnu nad špičkovou úrovní speciálních efektů z roku 1968

Čínská čtvrť (1974)

Pro současného diváka plyne děj možná až moc pomalu, což se mi však na tomhle filmu zvlášť líbí, protože přesně navozuje atmosféru toho horkého vyprahlého léta, kdy spravedlnost nemá šanci zvítězit...

Schindlerův seznam (1993)

Od začátku mi bylo jasný, že hračička Steven si dal na tomhle filmu pořádně záležet. Myslim, že Schindler's List už zůstane jeho nejlepším filmem.

Válka světů (2005)

Slzící Tom a vřeštící Dakota? Myslím, že Steven je v tom nevinně. Tenhle film má prostě mizernej scénář :(