D´Artagnan a tři mušketýři (2005) (TV film)

Hvězdička za snahu - neoceňuji film, ale toho, kdo to zaplatil, protože takovou slátaninou by mi bylo líto popsat i list papíru

8 žen (2002)

Tenhle film jsem si vážně užil. Prostě miluju retro :)

Noční hlídka (2004)

Ačkoliv se příběh od knižní předlohy celkem odlišuje, jako samostatné filmové dílo je to unikát. Tenhle film má totiž takovou atmosféru, kterou Američani vykouzlili naposled před padesáti lety ve filmech noir.

Dobrá čtvrť (2005) (seriál)

Seriál se od začátku vyvíjel celkem slibně. Upřímně řečeno, po shlédnutí prvních dílů bych mu dal s čistým svědomím čtyři hvězdičky. Celkový výsledek mi ale připadá jako neskutečně nastavovaná kaše. Nehledě na to, že se celým seriálem táhne jemný patos, který mi není příjemný ani v realitě natož abych jej vyhledával v televizi. Toto dílo mi spíš připadá jako zfilmovaná učebnice rodinné výchovy na téma "Takhle dopadneš, když...". Myslím, že na odlehčenou humornou (nikoliv přitroublou) podívanou si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat :)

Úžasňákovi (2004)

Tak tento film zůstane určitě hodně dlouhou dobu nepřekonatelný.

Návrat idiota (1999)

Ačkoli Pavla Lišku zrovna moc v lásce nemám, jeho herecký výkon tomuto filmu hodně přidal. V roli Františka si nedovedu představit nikoho jiného.

Josef a Ly (2004) (seriál)

Vynikající rodinný seriál, který se konečně nezaobírá životními starostmi dospělých (viz Náměstíčko, Místo nahoře či Nemocnice po 20 letech) ale starostmi a dobrodružstvími prepubertálních dětí. Pěkný příběh, jež s humorem popisuje chod obyčejné rodiny, vás určitě na mnoha místech příjemně pobaví, neboť vám připomene vaše vlastní školní či rodinné příhody. Vynikající Táňa Vilhelmová v roli tetičky "HYDRY" Martičky skvělě paroduje pitomé holky, pro které je nejdůležitější kufřík se šminkami a "jedno pifko".

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Seagal měl zatím jenom 6.dan v aikidu, takže to moc ještě neuměl. Proto je to celkem trapný a docela mu dávaj. Ale jinak to docela ujde. (napsal Brych 7.12.2004)

Divoké včely (2001)

Člověka až trochu zamrazi, když si uvědomí, že se nejedná o pouhou fikci, ale že se takové věci opravdu dějí. A nemusí to být jen někde na moravské vísce. Skvělý herecký výkon Táni Vilhelmové.