• Krátkometrážní

Hale and Pace (1988) (seriál)

Neni zrovna šálek mého humorného čaje.. většina scének vyloženě trapná a jen pár z nich vtipných.. takové britské Tele tele

Kafe a cigára (2003)

První tři povídky jsou dle mě nejlepší, hlavně ta s Iggy Popem a Tomem Waitsem. Dále povídka s Alfredem Molinou a Stevem Cooganem. Ostatní jsou spíš taková vata. Jo, vlastně i ta poslední povídka je taková pěkně nostalgická :)

Quantum of Solace (2008)

Bond je v krizi. Co první Craigův díl napověděl, Quantum of Solace řeklo naplno: Bond se pomalu ale jistě stává jen průměrným akčním počinem!!

Eksperimenty po oživljeniju organizma (1940)

Trochu brutální experimenty. Odstřihnou psovi hlavu a pouští do ní elektriku a ta hlava se hýbe, olizuje se atd. No nevim nevim... Určitě je to fake.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Dvojka docela trapných klučinů, jejichž vtípkům se dá těžko zasmát

VyVolení (2005) (pořad)

První a druhá řada by byly za 4*

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Za první řadu bych dal 4*, ale pozdější řady už úplně zbytečné a nudné.

Mutant (2006)

Nečekaně strhující snímek, napůl horor, napůl rodinné drama, u kterého jsem vydržel až do konce napjatý. Potvora je sice trošku počítačová, ale to nic nekazí na dojmu z ní; hrdinové se chovají semtam trochu nelogicky, ale to taky tolik nevadí. Perfektní je ale realistická kamera a pocit, že tam přímo jste a že to monstrum vás olizuje svým slizkým jazykem :)

Vzkaz (2008) (pořad)

Líbily se mi především díly se spisovatelem Arnoštem Lustigem a se socioložkou Jiřinou Šiklovou, a oba vysoce kvalitní, což je dáno tím, že obě osobnosti jsou velmi moudré (i když to zní trošku zastarale) a mají k dnešku opravdu co říci.