Za čárou (2021)

kladně hodnotím souboje a hvězdu strhávám za konec, kdy hlavní nevýrazný ňoumo hrdina má asi 5s na to, aby vyběhnul z celé továrny, než to pořádně bouchne, a hned jak se má hlásit, tak už si to jede v autě asi 10km od výbuchu. To by nezvládnul snad ani Superman.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Uf,vtahlo me to do deje a rikam si nechtela bych se toho dozit, jak se v teto chvili promneni lidska touha prezit navzdory tomu,co tu zustane.vyprahla zem bez stromu a zvere.a vse zacit budovat od piky.to je snad lepsi nebyt

Risk (2020)

Proč mám pocit, ze kdyz adkins ma hrát nastvaneho a ustraseneho tatku,tak se tvari tak pripitomnele,jako by se usmival. No kamera za nic nestala, spis strilecka nez boje.

Life of a King (2013)

Bohuzel takova je Amerika, kdyz jsi chudej, chudej zustanes, a kdyz jsi nechutne bohatej, bohatstvi roste, chybi stredni vrstva, nuzky jsou tam rozevrene moc. Drogy v tomto svete hraji velkou roli a dominuji v chudinskych ctvrtich, kde bud prodavate a jste v gangu nebo jste smazka. Hrozny kolobeh a neni cesty ven.

Velikonoce v utajení (2019) (TV film)

Pripadalo mi to jak telenovela, preslazena gesta, spatna kamera, spatne herecke vykony, takze vypnuto po 10 min.

Nejlepší (2017)

Pul hodiny o fetacich me fakt nenadchlo,takze jsem to vypla.

Toc Toc (2017)

Fakt jsem se zasmala,dobre by bylo i jako predloha pro divadlo,pokud už neni.

Král (2019)

Pekny historicky film,ale nesedi mi v nem hlavni postava, i kdyz pekne zahrane,tak by tam mel byt nekdo, o kom si alespon pomyslim,ze ten mec udrzi, a pri nastrojeni do brneni,ze se mu nepodlomi kolena, mel nejdriv nabrat trochu svalove hmoty,takto tam vypadal jak tintitko.