Vždycky budeš moje možná (2019)

podruhé už vidět nemusím, ale fajn romantická komedie. Líbila se mi ve filmu nadsázka snobárny pracháčů (mohou si dovolit každý nesmyslný rozmar, ale v podstatě jsou osamělí a znudění), litovat je však nehodlám :) . Keanu Reeves jako zpestření a bod za to, že přikývl na vedlejší roli v této komedii.

Captain Marvel (2019)

Ze studia Marvel už neví, co by vyrobili, no zhodnocení je asi takové, začátek slabý, střed dobrý, ale konec ten je zoufalý, prostě zářící superžena, to už je na mě moc. Možná kdyby se drželi více při zemi, film by byl kvalitnější.

John Wick 3 (2019)

Tady uz se scenar ridil heslem cim vic akce tim vic film,ale nekdy uz jsem si pripadala jak o silvestra mezi delobuchy.Nelibilo se mi,ze hlavni postavy ac mezi ohromnou palebni silou nemaji temer zadna zraneni.Co by normalni smrtelnik neprezil,jako pad z domu,tak john bez vnitrniho krvaceni koketuje nad dalsim dilem.nekdy jsem si pripadala jako kdyz hraji videohru,kde musim skolit co nejvice protivniku.U me maji dily klesajici tendenci.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Mne to teda prislo napinavy.ano jsou tu nejake valecne nedostatky jak popisuji lide v komentech,ale ja byla napjata a to mi stacilo.

Avengers: Infinity War (2018)

Byl to sice takový mišmaš, ale ukočírovalo se to pěkně. Pěkné triky, nechybí humor, nadsázka, city, ale nejvíc mě zaujala myšlenka celého filmu, že planeta začíná být přemnožená a zdroje nebudou přibývat.

Psí domov (2019)

Jsem rada,ze tvurci vypichli zlo,ktere je v lidech.napr uloveni pumy jen kvuli prodeji a selfie a nezajem o prirodu,jako ze mela kote.nezajem lidi o zvirata-plne utulky,toulave kocky atd.nesmyslnost predpisu,bezohledny bezdomovec,ale pritom touzici po pratelstvi, nevdecny chlap,ktereho zachranili psi z laviny.Neverim vsak,ze by jakykoliv pes dokazl najit cestu z takove vzdalenosti.proste pohadka.

Marie, královna skotská (2018)

scénář divoký, u historického filmu si představuji, že se něco dozvím, takže kdyby nebylo wikipedie nevím nic. Taky jsem se dozvěděla, že chudák Marie měla sťatou hlavu až na potřetí. HOlky ve svých rolích docela dobrý, ale ten zbytek byl hned zapomenut. Co si odnáším z filmu, že tu byly stále nějaké intriky.

Já, Tonya (2017)

film, ač zajímavý svým tématem, mě nenadchl zpracováním a některé pasáže jsou nesmírně nudné a zdlouhavé. Nejvíce mě iritoval ten tlusťoch.

Utop se, nebo plav (2018)

Musim priznat,ze jsem take ocekavala vetsi humor,alr kdyby se to ponechalo jako drama,tak by to vice odpovidalo skutecnostem.smichu poskrovnu,pze tem luzrum se fakt neni proc smat.osklive postavy.nejlepsi nakonec byla trenerka na voziku a ten konec to zachranil.

Robin Hood (2018)

To je patlanina na n-tou.zorro,robin,honicka v "autech" i jine filmy jsem v tom videla.robin hood s costnerem se s tim neda ani srovnavat.mozna tomu meli dat jiny nazev.1💥 za akcnost.