Beze stop (2018)

Stale jsem ocekavala nejakou zapletku,ale zapletka byla nakonec v jeho hlave.Jak dokaze s clovekem zamavat bojove nasazeni a ma nasledky po cely zivot.Odnasi to i jeho nejblizsi. Ve filmu se resi vzajemne mezilidske vztahy. Netradicni pojeti a zpracovani.Nakonec neurazilo.

Blackmail (2018)

pobavilo, černý humor jaksepatří

Upgrade (2018)

Jak tu někdo podotknul, že je tento film lepší než MadMax, tak opravdu není. Místy je to takové vlekoucí se, ale Mad Max to byla jízda od začátku do konce.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Nemam rada zabijeni zviratek,byt i tech desivych.Ale jak se rika co jsme si natropili,musime nest nasledky.

Equalizer 2 (2018)

Tento akčnák je výborný od začátku do konce, má to tah na branku, detektivní zápletku, nasměrování mladého hocha či setkání bratra se sestrou- to jsou jen takové malé vsuvky, ale celkově to zapadá do rámce. Líbilo se mi, že mu nejsou lhostejné osudy obyč. lidí a přichází jako Zorro mstitel. Škoda, že ve skutečným světě je těchto lidí jak šafránu nebo už vůbec.

Deadpool 2 (2018)

Skoda ze na konci neumre,pze tuto trapnost sledovat jeste dal,tak to uz nedavam.Nechutarny ve stylu tarrantina. Ale plus davam za akcnost snimku od zacatku do konce.

Jsem božská (2018)

chlapům se to možná nebude líbit, ale ženským jo, neb k tomuto námětu se připodobní spousta žen, protože také některé řeší nízké sebevědomí, přehlížení, tloušťku, ošklivost, špatné vlasy, nohy do X, malá prsa, velký zadek a ještě je dobrý ten protiklad super krásných žen v té firmě vs.nová recepční.

Velká hra (2017)

suprově zahráno, námět neokoukaný, zpočátku jsem myslela (nečetla jsem ani neviděla upoutávku), že to bude něco o zhrouceném sportovci, ale překulilo se to úplně do jiný dimenze.

Kazišuci (2018)

jsou tam vtipné scény, za které dávám tomuto filmu 4/5, jen tak nějaký film už mě totiž nerozesměje.

Mrakodrap (2018)

super akčňák, a jak to bývá, musíte samozřejmě přehlednout ty nesmyslné věci, které by ve skutečnosti nedopadli tak pozitivně, jako ve filmu. Má to spád a nenudíte se. Já se dobře bavila.