Top Gun (1986)

Veľmi dlho som sa tomuto filmu vyhýbal, ale nakoniec som si povedal, že kašlať na to, nemusí to byť až také zlé...a ani nebolo, dosť dobre som sa bavil, skvelá hudba, strih a uhladenosť hlavných predstaviteľov sú do očí bijúce, čo by som vytkol je veľmi plytký príbeh, no film bol samozrejme zameraný trocha inam (hold propagande amerického letectva)...treba pozrieť v HD kvalite s kvalitným priestorovým ozvučením

Sólista (2009)

Zaujímavá réžia podopretá hereckým koncertom oboch protagonistov, hudbu netreba komentovať (jednoducho skvelá), životný príbeh "ludwiga van" je krutý a smutný, niekedy film pôsobí dosť depresívne, až by som povedal strašidelne...prakticky nemám čo vytknúť, po filmárskej stránke je film rutinérsky zvládnutý, no samotný dej ma moc nechytil, preto "len" TRISTAR :P

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Kto videl jednotku vie, čo nemá očakávať - realitu :D , akciou a hláškami preplnených prijateľných cca. 90 minút Vás rozosmeje, párkrát si capnete po čele štýlom "OMFG" a nakoniec Vám v pamäti zostane možno spomienka na dostihy...Jason Statham pre mňa pomaly vyhasína

Pokoj v duši (2009)

Po dlhom čase som sa odvážil si pozrieť niečo zo slovenskej tvorby (ono po dlhom čase aj niečo vyšlo) a nie som sklamaný i keď by sa dalo dosť vecí vytknúť (hlavne dialógy a vulgarizmy, ktoré sa mali do filmu hodiť, no zneli straaašne umelo), Attilovi sa herectvo zožrať dá, ostatní herci nič moc ( prekvapí postavička Ľuba Romana :D ), a samozreje veľké plus Janke Kirschner

Slepota (2008)

Neskutočne krutý, smutný, no hypoteticky reálny pohľad na "svet bez obrazu", ak máte chrbtovú kosť, vžijete sa do deja a cítite s postavami, máte o zážitok postarané...skvelá kamera ruka v ruke so strihom a tie anarchistické scenérie...och, vytkol by som len stopáž a vyvrcholenie filmu, človek ho pochopí, ale neprinesie mu to pravé orechové

Yes Man (2008)

Dobrá jazda so starnúcim Jimom v čele, nepozerať ak ste v zlej nálade a snažíte sa z nej dostať, treba si to vychutnať, zrelaxovať...zooey je čokoládková, úvodná skladba mazec (škoda, že bola taká krátka), scenár s klasickou zápletkou nič nepokazí, no človek by čakal niečo viac...

Lovci draků (2008)

Veľmi rozporuplný animák, skvelá hudba, zvuk a zvukové efetky, miestami neskutočné vykreslenie prostredia no zhadzujú to nudné scény, ktoré nemajú silu...narozdiel od iných si myslím, že Hector je cool :)

Navěky silný (2008)

Celé zle, keď sa snažím natočiť niečo sentimentálne, tak rozhodne nie ako Ryan Little a hlavne nie medzi partou ramenatých "vrahov" , idea je pekná, ale príšerne poňatá...btw ako môže 27 ročný herec hrať nezletilého, AMERIKA BUDÍČEK

Push (2009)

Menej rozmýšlať, viac užívať ;)

Star Wars: Klonové války (2008)

Animácia dobrá, nadabovanie hlasov tiež, dej (zápletka) v pohode, no dialógy a ich logičnosť niekedy boli až moc jednoduché, ozaj moc pre decká, predstavoval som si tvrdšie spracovanie...lepší priemer