Cigán (2011) odpad!

Ježiši to je tak TRAPNÝ!!!!!!!

Esoterická agenda (2008)

Tenhle film je určitě zajímavý, ale některé věci co tam jsou, tak jsou opravdu k pousmání, zvlášť pro člověka co se zajímá o historii . * za zajímavost

Pozemšťané (2005)

Tak tohle je fakt síla. Dokument který bych nedoporučoval slabým povahám. Původně sem se ani na to nechtěl podívát, ale pak sem si řekl že má jakous moralní povinnost , když jím maso aspoň vidět jak se mi dostává na talíř.... Záběry tohoto dkumentu byly skotečně smutné a drastické. Celkem se to na mě podepsalo a to sem fakt tvrďák. :-) *****

731: Dvojí výklad pekla (2006) odpad!

Válka je peklo , ale obhajovat tohle je hnus:-! ta druhá verze mě fakt rozčílila

Paranormal Activity (2007)

Musíte na to jedině do kina.. dokonce verze co se v něm promítá je jiná než je ta rozšířená na netu:-)

Earth (2007) (TV film)

Příjde mi trochu sprominutim blbý... že je tenhle dokument jako 11. nejlepší film všech dob... pro dokumenty by měla bejt speciální kategorie. Jinak je to fakt luxusní

Beer Story (2005) (amatérský film)

Jo dobrej nápad ** si zaslouží

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Tak tenhle filmek fakt předčil moje očekávání. Prostě ZNK fakt super, už aby vyšla nová hra

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Přiznám že moc nechápu negativní hodnocení tohoto filmu. Podle mě je to fakt vtipná stručná jednoduchá komedie u které se musí každý od srdce zasmát. V celém filmu snad není ani jediná nudná chvíle:-) **** sou na místě.

Dlouhý víkend (2005)

Na to že je to jistě nízkorozpočtový béčkový film je to náhodou velmi vtipná a pohodová oddychovka.... takže vřele doporučuji.... normálně bych dal **** ale vzhledem k tomu že se mi zdá hodnocení tohoto snímku nízké dávám ***** byla to prostě "prdel". Na ostatní hanobící kometáře k tomuto filmu bych nebral ohledy to píšou jen suchaři:-)