Útěk z L.A. (1996)

Freedom died in this country long time ago!

Nemocný bílý slon (1989)

Vypada to skoro jako natoceno az po listopadu, kdy by se uz tvurci mohli beztrestne trefovat do komunistu. O to vic prekvapi zjisteni ze bylo natoceno sice tesne, ale stale jeste za srpacu. Velmi odvazne. K filmu tohoto typu nadprumerna hudba Michala Pavlicka.

Cesta do středu Země (2008)

Myslim ze hlavni uspech filmu meritelny uspechem v Box Office, neboli vydelanymi penezi, bude diky tomu ze puvodni verze filmu je prezentovana v 3D. Takze pri vstupu do salu jsme vyfasovali 3D brejle a zabava mohla zacit. Musim rict ze vetsinou me 3D spis rusilo, ale bylo tam i dost momentu kdy se mi zachtelo zvednout ruku a dotknout se treba poletujiciho chmyri obrich podzemnich pampelisek, tak blizko se zdalo byt. Abych to moc nerozebiral - kdyby mi bylo dvanact, tak bych na to sel asi jeste tak 10x, ale jinak musim rict ze je to zajimavy experiment, s dobrym Brendanem Fraserem, s novymi 3D efekty, ktere ale jeste potrebuji trosku doladit a se scenarem napsanem na motivy romanu Julese Verna. Byl jsem vicemene spokojen, ale neco jakoby tomu chybelo. 70%

Otčina (1994) (TV film)

Celkem zdarile utopicke dilko, ktere mi bez problemu evokovalo atmosferu stejnojmenne Harrisovy knihy.

Hrdinové (2006) (seriál)

Skoda stavky screenwriteru, ktera utnula druhou serii u jedenacteho dilu a zahubila jeji spinoff. Doufam ze ted uz to pujde dal bez zbytecnych potizi.

Sunshine (2007)

Misto zbytecneho samoucelneho pitvani pouze konstatuji ze je to zabavne a vizualne vyborne. Co vic si prat? Az se budu nudit a budu si (a jinym) chtit zkazit naladu, zacnu hledat ty nesmysly co tam urcite jsou, ale jako vzdy si zavcas uvedomim ze tohle neni naucny film, ale naopak film zabavny. Dejte si ho.

Napříč vesmírem (2007)

Bylo to cele fajn, ale hlavne me dostal Bono s "I Am The Walrus".

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Prijemne becko plus (nebo acko minus?) s dobrymi efekty, fajn atmosfera, par zajimavych prostredi, proc bych nedal tri.

Václav (2007)

Nejradeji mam komentare typu:"Václav na mě působil z jedné strany tak, že byl natočený proto, aby mohl Ivan Trojan dostat dalšího Českeho lva.", nebo "Kolja byl natoceny proto, aby Sveraci dostali Oskara". To je proste bomba. Esence cesstvi v te nejcistsi podobe.