The East (2013)

Až přehnaně nepovedený pokus o trochu jiný konec kazí jinak průměrně zpracovaný příběh. The East není ničím jiným, než dalším z mnoha a mnoha pokusů o přivedení bojovníků za čistší svět před zraky diváků, a je tak dalším filmem, který částečně legalizuje násilnictví a překročení mezí zákonů. Není to ztráta času, ale že by něco extra? To asi ne...

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

O.M.F.G. ...to je opravdu absurdní kravina. Největším idolem je uřvaný, histerický asshole, dalšími idoly jsou pak totální bitch, vymaštěnej idiot (co přijel na babetě) a celé to uvádí senilní Pergnerová, s podporou dalších naspeedovaných blbů. Já vážně nechápu, co na tom tolik lidí vidí. Kde ta společnost proboha je, že za idoly máme taková hovada? Je to opravdu totální žumpa televizní...vlastně celkové zábavy.

QI XL (2013) (pořad)

Ale jo, docela to jde. Není to sice nic extra, ale nějaká ta sranda tam je, tak proč by ne.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Colin Farrell opět v roli východoevropana. Ony mu ale takové role vskutku sedí. Jedná se o klasický akční krimi film, ale v takových případech spíš než o nápad jde o zpracování. A to bylo velmi kvalitní.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jednička výborná, dvojka příšerná. Vykradené, co se dalo, přitom absolutně nenapínavé a nemastné, neslané. Navíc chudáci Bulhaři...

Plivu na váš hrob (2010)

Hodně napínavé, i když vesměs očekávané. Remake nepovedeného filmu se povedl o několik tříd lépe. Několikeré klišé působilo nevnuceně, celý příběh byl až mrazivě uvěřitelný. A nechutnosti, kterých nebylo málo? Zas tak moc nechutně zpracované nebyly, to je velké plus.

Pařba na třetí (2013)

Jedna hvězda za snahu a dobré herecké obsazení. Toť vše, protože tohle vážně nebylo vtipné, místy zbytečně nechutné, místy rádoby napínavé... K popukání nic. Prosím, už stačilo!

Podfukáři (2013)

What the ....? Ok, ten malý velký twist na konci byl opravdu velkým překvapením, to jsem vážně nečekal. Celé to bylo naprosto skvělé a nemám k tomu moc výtek. Celé to vyšperkovalo úžasné herecké obsazení, každému z nich ta role seděla báječně.

Trans (2013)

Velmi svižný, zamotaný snímek. V některých momentech vlastně ani nevíte, která bije, jestli je někdo v transu (a kdo vlastně), nebo jestli je to realita... Hodně nápadité, hodně živelné a napínavé. Lze doporučit.

Kolonie (2013)

Postapokalyptický film o potravinové krizi se spoustou hovadin. První - když je celá Země zmzlá, kde se sakra bere dýchatelný vzduch? Druhá - když ty přístroje na změnu počasí jdou opravit, tak proč s tím nikdo nic nedělal, když se ještě dalo (času bylo dost, když jen prostě začalo sněžit a nepřestalo). Třetí - v podzemních bunkrech se všude svítí, jedou počítače...kde na to berou proud? Čtvrtá - družicemi zkoumají povrch...když přehlédneme ten proud, kde vezmou přímé spojení? Pátá - v ohromném podzemním bunkru je jen 50 přeživších...a co další milióny lidí? Šestá - všude je taková vrstva sněhu, že z pouličního osvětlení jsou defakto lavičky na posezení, ale most má jen jemný poprašek? Sedmá - lidské maso dělá z lidí naprosté magory, řvoucí a pitomý ... asi bych tam toho našel mnohem více, ale nechci být až takový hnidopich, protože v konečném důsledku to vlastně byla zábava a nebyla to ztráta času.