Defiance (2013) (seriál) odpad!

Je to slabé. Upřímně nechápu jednu věc - proč pořád SyFy zkouší nové sci-fi seriály s vělkými rozpočty a nejasným výsledkem (v tomto případě poměrně špatným), přičemž ale v rukách drží zaručeně úspěšnou značku Stargate, kterou by stačilo jen oprášit. Ale oni ne, oni raději dál zkouší tyhle nesmysly jako Defiance, které akorát dále odhání od sci-fi další a další fanoušky. Velká škoda. Co to v mých očích hodně tahá nahoru, je neskutečně sexy MILF Julie Benz. A mohl by mi někdo vysvětlit, jakto, že ten známý oblouk v St. Luis tam pořád stojí, pěkně pohodově na povrchu, zatímco celé město je hodně hluboko pod ním? Tomu prostě nerozumím...

Plebs (2013) (seriál)

Je to vtipné a s dobrým obsazením. Britský humor ve starověkém Římě je poměrně výstižný a celkově (až na jeden díl první série) je to opravdu zábavné.

Podvodníci (2000) (pořad)

Přesně, jak se tam říká na začátku, že tahle show je věnována těm, kdo jsou věrní, ale je také pro nevěrné, aby viděli, co mohou způsobit, a vrátili se tak zpět ke střídmosti a slušnosti. Asi se nedá koukat pořád, ale sem tam to není od věci.

Soudkyně Judy (1996) (seriál)

Je až neuvěřitelné, co vše se tam řeší za blbosti. Na druhou stranu to umí být i trochu poučné. Podle mého to koukatelné je, ale žádný odvar.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Dejme tomu. Nebyl to průšvih, ale že by mě to přímo nějak vtáhlo do děje, to také ne. Celkově se jedná o relativně zajímavý námět s o něco zajímavější historií, než u hororů bývá, ale skoro bych tam raději viděl zombies, než duchy.

Hostitel (2013)

Zvláštní, svým způsobem slabé, ale zároveň zajímavé. Asi je to spíše pro mladší generace, ale ta myšlenka je dobrá. Co by tomu podle mého prospělo? Třeba pokračování, které by bylo pořádnou řežbou v boji o získání nadvlády lidí zpět. K takové razatní změně žánru by se ale asi opravdu nikdo neodvážil :-))

Temné nebe (2013)

Mně se to hodně líbilo. Moc nerozumím tomu nízkému hodnocení. Nabízí se třeba srovnání s hororem "Mama", a to v tom, že u Mamy jsem se nudil, ani trochu nebál a vlastně celé se mi to moc nelíbilo. Jenže od lidí to má dobré hodnocení, a to oproti Dark Skies asi proto, že tam je to nadpřirozená duchařina, zatímco tady jsou za tím mimozemšťani. A jakmile jsou někde mimozemšťani, tak tady na ČSFD to má rázem o 20% méně, než kdyby šlo o duchy.

Konečná (2013)

Nebýt tam Arnolda, asi bych si toho filmu ani nevšiml. Po zhlédnutí musím uznat, že i kdyby tam nebyl Arnold, tak musím dát vysoké hodnocení ... a Arnold to prostě jen vylepšuje pomalu k dokonalosti. Byla to skutečně řežba, typicky béčková z osmdesátých a počátku devadesátých let, ale samozřejmě v novém kabátě. A to je dobře, tyhle filmy jsou nenáročné, zábavné a rozhodně koukatelné. 80%

Mama (2013)

Nic moc. Čekal jsem od toho něco víc...čekal jsem od toho, že bych se třeba mohl bát, ale ono to jaksi nepřišlo.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Gemma Arteton ... už jenom kvůli ní by si to zasloužilo vysoké hodnocení :-) Teď vážně - tohle zpracování mě nadchlo. Hlavně Jeníček - diabetik ... to mě hodně pobavilo :)