Příšera (2004) (TV film)

Největší slabina? Scénář, triky herecké výkony, nelogičnost postav, atd. Největším pozitivem? Příšera která mi připomíná Vetřelce a predátora v jednom.

Cyborg (1989)

Film je založený hlavně na akci které je tu dost a je dobře natočená. JCVD je tady svalnatá bedna. To mi připomělo, že sem mluvil s překladatelem který mluvil s JCVD bo v praze točil film a ten překladatel říkal, že je maličký a namyšlenec nejvýšího kalibru.

Až do smrti (2007)

Paráda J C Van Dame už málem zhasl, ale díky tomuhle filmu je zpět. Ještě nikdy sem ho neviděl takhle hrát. Málem mi vylezli oči z důlku. První polovina kdy je Van Dame na drogách je super, druhá půlka když se snaží dat věci do pořádku už trochu pokulhává, ale stále solidní průměr. Myslím že z upadajících bývalých akčních hvězd jako je Steven Seagal, Dolph Lundgren a pan Van Dame vyhrává právě Van Dame.

Lovec policajtů (2001)

Kdyby si Seagal vybíral pořád takové filmy, tak by udělal i obrovitánský comback.

Profesionál (2001)

Já proti tomuhle Béčku nic nemám.

Patriot (1998)

Tohle je akční film? A kde je akce. Tohle patří jednomu z prvních propadáků Seagala. Akční herec který je akční asi jen 5 min. A protilék? To si mohl vymyslet jen primitiv.

Tajný agent Jack T. (1997)

Tajný agent Jack T není špatný film. Bitky jsou docela slušné a bunda Seagalovi opět skvěle padne. Samozřejmě, že po scénáři už to chátrá, ale po akci ani trochu.