Ďábel v těle (2012)

Docela blbost. Ne moc profesionální pseudodokument, který, jak se asi dalo čekat, nemá co nabídnout. Schválně si zkuste představit, že máte tento námět a s partou kámošů chcete dělat film. To raději natočte vodní hladinu.

Plnou parou vzad! (2002)

Tomuhle může dát odpad jenom zakomplexovaná feministka nebo buzna (ačkoliv vlastně o nich ten příběh je).

Tohle je válka! (2012) odpad!

OPRUZ. Křečovitě komediální kvazibondovka s nesympatickými herci. Cítil jsem se jako mladá slečna, která je nucena poslouchat celou cestu ve vlaku z Prahy do Brna pubertální kydy floutků, kteří se ji snaží ohromit. Zlatý Atkinson.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Obyčejný akční krimithriller pro obyčejné lidi, avšak s ne úplně obvyklými hereckými polohami zainteresovaných herců.

Železná lady (2011) odpad!

Feministickofašistické bahno, za které bych se styděl dát i půl hvězdy jenom proto, že Streep je dobrá herečka. Oscarová nominace za masky, když jsou si Streep a Thatcher tak nějak podobné, je dobrý úlet. Hele já chci taky Oscara, vždyť prdím jako John Goodman.

Můj týden s Marilyn (2011) odpad!

Přestylizovaná rádoby sofistikovaná retroprasárna bez jakékoliv úcty k historickým faktům. Jen další z mnoha.

Království hmyzu 3D (2003) odpad!

Mikroskosmos ve 3D je prostě jen odpad! ve 3D. Ve 4D s vůní lučního kvítí a prdu včel to nejspíš bude opět odpad! Voňavý odpad! Jednoduchá matematika.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Uh, tak jsem byl zvědav, bude-li to skutečně taková ptákovina, jak se na první zdá. A věřte tomu nebo ne, skutečně byla. Strašně nudná výprava, ubíjející kombinace barev a navrch i nesympatičtí herci. Tak hvězda za Caina, že se furt drží.