• Romantický

Blue Note Records: Beyond the Notes (2018)

Dost nezazivne, malo informativne a ceresnicka na torte aj nudny hiphop vydavany za rovnocenny.  Cela cast po predaji mala byt vystrihnuta, je to ako reklama na objednavku.

Barbie (2023)

Prd v ruzovom baloniku a ozaj najdrahsi SNL sketch, ktory nevie co so sebou.  Jeden z tych filmov, ktory si spravili tvorcovia sebe ako kratochvilu.  A ten soundtrack, dios mio.  Hviezdicka za hlasku, ze patriarchy is made up.

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Myslim, ze je to skvele a napadite, top produkcia.  Vsetko co chcel Spoderman byt, ale nebol. Len ma to nebavilo.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Ja ani neviem, odbiehal som, nejak ma to neposadilo na zadok.  Subjektivne tych eskapad striedajucich eskapady uz bolo vela aj na kona.  Prilis dlhe, strong woman (teda wombat), ma naslapnute asi na velmi otravny spinoff, velmi rychlo sa to vsetko prejedlo. 2.5*

Invalida (2023)

Kusturica Ritchie Tarantino.  Nasinci si v tom mozno najdu nostalgiu, pripadne sa v tom najdu sami.  V zahranici to bude tazka exotika.  Ale pre mna uplne nezaujimave a nevtipne.  Ked sa chce, tak sa da aj dobre natocit, len si treba zavolat nejakych polskych scenaristov.  Klzeme po povrchu. 2*

Andrew Schulz: Infamous (2022) (pořad)

Nie je to zrovna zabava na urovni, ale chlapik na to ma, to sa len tak nevidi.  Nie kazdy dokaze nakecat, casto nevtipne veci, tak aby to odsypalo.

Asteroid City (2023)

Odpad som dal uz minule, aj som zabudol.  Tentokrat len nuda v pusti, tak sa zlutujem.  Jedna hviezdicka ako to nase slniecko.

Nimona (2023)

Zacalo to celkom sviezo, no edgy hrdinka a akcne eskapady sa celkom rychlo ohraju, ale to nie je nic vynimocne v animakoch.  Kto chce LGB najst,  ten si najde.  Su tam dvaja ritieri a ostatne je akysi basnicky podtext nekonzistentny s dejom, aby ludia mohli virtue signalovat a nedovolili si hodnotit nizsie.  Bol to celshading?  Pekne.  Jedno zadriemanie.  Tínedžeryhy ocenia. 2.5*

Nejdelší rande (2023)

Pozoruhodne je, ze im to nakoniec vyslo, ked mali ako kratochvilu napriklad alkoholizmus. Toto nutene stravenie spolocneho casu vie zblizit ludi.  Ale keby mali moznost, isto by zdupkali mnohokrat.