• Thriller

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Tady to balancuje mezi 4 a 5*,ale pro prostě mluví, že si nevybavuji žádnou jinou podobnou serii kde by i 4 díl se vůbec mohl měřit s prvním, už vůbec ne v akčním žánru . Jestli vy znáte jinou serii podobně kvalitní , prosím řekněte. Do té doby nejvyšší hodnocení . 4x jsem se pobavil . "Asi jsme ho nasrali "

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Třetí díl a nemůžu jinak než opět za plný počet to co se vidí je neuvěřitelné, přibylo snad ještě více humoru . Tolik kultovních scén.Můžeme sledovat třetí případ a budeme potřetí plně uspokojeni .

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Kdo umí ten umí, už to není tak vážný jako 1*,ale o to lépe , nástup Joa Pesciho na plac byl dost dobrej nápad . I druhej případ panů Riggse a Murtangha je vynikající způsobem pořešen.

Smrtonosná zbraň (1987)

Když bych si měl vybrat dva char. opačný poldy ve filmu bude to první film po kterém šáhnu. Je to film, který se zcela vymyká letům kdy byl uveden, akce je sice na špičkové úrovni,ale zde to jde fakt dál, příběh, kamera, herci na co vzpomenete tak se povedlo.

Ronin (1998)

Setkání dvou mých oblíbenců dopadlo dobře rozehravájí poměrně kombinované hrátky, na ktere se však dá s přehledme koukat. SAKRA DALŠÍ FILM KDE NEVÍM CO BYLO V KUFŘÍKU !!

Rocky (1976)

Tenhle příběh je tak klasický a jistě mohl inspirovat i mnoho pouličních bijců aby svůj boj přenesli do tělcvičny. Hudbou Billa Contiho se stala stejně kultovní jako tento příběh o outsiderovi co dostal šanci .

Můj táta hrdina (1994)

Tohle je kurizota opravdu že jo po 3 letech natočit totéž a ještě ke všemu se stejným hercem. To se nestává každý den . Normálně bych měl dát tomu samému filmu stejné hodnocení,ale slabost pro originály u mě vítězí .

Město žen (1980)

Smysl tohto filmu bych nehledal , beru to jako snovou vizi na kterou nás zavedl pan Felini a průvodce nám dělal sám Marčelo .

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Ještě že to má podtitulek Zásah.Zásahl jsem leda tak zbytečně do mé pěneženky. Marně jsem za to čekal něco jako akční jízdu. Ta jedna * je pouze sa Sandru.

Ostrov (2005)

Prvních 20 minut mě málem vyhodilo s kina .Jasně daný systém co má pravidla vše přesné a dokonalé stejnokroje je mě to odporné jak v představách tak ve filmech zřejmě.Naštěstí se vyrazí na výlet zjistit jak to s těmi pravidly je a to je panečku jiná káva , starej dobrej Bay. Toho bůh musí milovat ,ale Scarlett miluje určitě !!