Inspektor Taggart (1983) (seriál)

Môj obľúbený seriál z 80 rokov, i keď na vtedajšiu dobu dosť drsný. Novší inšpektor Matt Burke sa mi viac páčil ako starý Taggart. Výborne zohraté postavy detektívov. Škoda, že seriál skončil.

Inspektor Morse (1987) (seriál)

Zaujímavé prostredie z Oxfordu, inteligentný Morse a sympatický seržant Lewis. Musím povedať, že seriál bol omnoho lepší ako knižná verzia od Coliina Dextera.

Záhady Slavičího domu (1984) (seriál)

Výborný seriál z 80. rokoch. Mne osobne sa páčil najviac zo všetkých Dalglishoviek. Prostredie, kde sa dej odohrával, tajomná atmosféra, napäté vzťahy a zápletky sú to , čo robí pani P.D. Jamesovú top autorku anglických krimi. Herec Marsden bol vybraný veľmi dobre.

Predajňa 044 (1975) (TV film)

Taký priemer. Herci aj dej boli fajn. Začiatok ma bavil, ale záver bol divný a nepresvedčivý.

Rhytmick (1990) (pořad)

Vtedy výborná relácia, bola som pravidelnou diváčkou.

Triangel (1983) (pořad)

Bola som pravidelnou diváčkou. Výborná relácia, hudobné hity, moderátor. Vtedy sme na tom všetci frčali a kto to nepozeral, nebol "in". A všetkých to bavilo.

Nové bydlení (2007) (pořad)

Baví ma to aj po rokoch. Voštinár je skvelý moderátor a na túto úlohu sa hodí. Menej ma však baví Nové bývanie -dizajn.

Zlaté časy (2016) (pořad)

Milujem retro. Niektoré diely lepšie, iné slabšie (väčšinou), podľa pozvaných hostí. Pán Lasica celkom pobaví, má taký zvláštny svojrázny humor a diely s ním sú lepšie ako boli s Heribanom, ktorý tam vôbec nepasoval. Najviac ma bavil diel, kde boli Soňa Mullerová a Malachovská a duo Lasica-Fialová, tým to spolu ladilo a bolo to vtipné.A rozhodne chýbajú retro záberu na tú dobu, nemali ich nahradiť retrom o pozvaných hosťoch.

1890 (2017) (seriál)

Slabota a veľká nuda. Herecké prevedenie veľmi slabé a nevierohodné, umelé dialógy. Jediný, kto tam vynikal bol Stanislav Majer. Z toho dôvodu som po prvom diely zabudla, že daný seriál vôbec existuje. Celé mi to pripadalo nejaké stupídne. A vraj chcú nakrútiť pokračovanie.

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Nebolo to až tak zlé. Blbeček Hruška pobavil práve tou blbosťou a Dagmar nebola zle zahratá Moravcovou. Kvázi akčné scény typu Byl jednou jeden polda som poňala skôr ako satiru. Holt, práve stupídnosť pobaví.