• Thriller

Úniková hra (2019)

Od začátku do konce akční thriller s nádechem a inspirací z filmů (sérií) Kostka a SAW. Zajímavé nápady, mělo to náboj a už teď se těším na další pokračování :) 7/10

Ghostland (2018)

No... Dobrý psycho thriller o labilní dvojici, která se ujíždí na panenkách... A to ne umělých. 8/10

Pásky z Nagana (2018)

Famózní dokument o našem historickém hokejovém úspěchu a nejen o něm, ale i politice... 10/10

Soudce (2014)

Pěkně natočené drama, skvěle obsazené a zahrané postavy... Otec, který opravdu nemůže vystát jednoho ze synů, rodinné problémy ovšem pro R.D. Juniora jdou stranou a ukazuje ve filmu silnou stránku jeho povahy, kdy ve snímku dokazuje, že přes všechny překážky je potřeba, aby rodina vždy držela při sobě. Silné drama o rodinné nenávisti, ale i silném poutu jednoho k druhému. 9/10

Bohemian Rhapsody (2018)

Perfektně natočený film, který dokumentuje cestu Freddieho a jeho celé kapely od píky až po věčnou slávu. Rami Malek navíc zahrál postavu F. Mercuryho naprosto famozně. Divák se dozví téměř vše o kapele, o průběhu života hlavních postav včetně tvorby songů, které nám hrají v rádiích dodnes. Fanoušci kapely si přijdou na své a kdo Queeny příliš nemusí a přesto se na film podívá, určitě nebude litovat...tento film má prostě vše, od dějové linky skrze emoce, slávu i životní pády. 9/10

Room (2015)

Hodně silné a emoční drama. Pouto mezi matkou a dítětem v jednom málem pokoji, kde je drží únosce po dobu 7 let, kde dítěti je 5 a nezažilo nic jiného, než prostředí samotného pokoje. Dostanou se ven? A jak se dítě dokáže adaptovat? Takové byly moje otázky a film mi dal odpovědi nastolené tak, že mě ten film opravdu dostal. 9/10

Stůl č. 21 (2013)

No na to že nemám rád zahraniční filmy z těchto zemí a v půlce filmu jsem si říkal zda to vůbec dokoukat, tak jsem rád, že jsem se přemohl a dokoukal to. Posledních 30 minut kde se vysvětlí a ukáže celá pointa filmu je neskutečných (myšleno pozitivně). Nakonec musím říct... Zajímavé a hlavně poučné drama, které by opravdu mohli klidně pouštět ve školách, jako naučné video o šikaně. (7/10)

Děsivé dědictví (2018)

Těžko říct co k takovýmu dílu napsat... Psychologické rodinné hororové drama s pro mě docela divným koncem,který trochu sráží mé hodnocení dolů. Rodina která se potýká s úmrtím v rodině, které jak již i název samotného filmu napovídá, tak nebude poslední. Atmosférický horor, který mě opravdu místama děsil, lekací scény mě vyděsily, postavy zahráli své role na jedničku... Ale ten konec je na můj vkus až moc... Jak jen to říct.... Labilní..? No uvidíte sami, každopádně snímek splnil účel a horor to je jak vyšitý! (doporučuji pustit zvuk přes domácí kino nebo kvalitní sluchátka) (7/10)

Experiment Belko (2016)

Zajímavý nápad... Vyvražďovačka na nový způsob, která má náboj, emoce a lidi uvnitř budovy donutí sáhnout až na samotné dno psychického vnímání. Jak.by jste zareagovali vy? Stala by se z vás krvelačná zrůda, která by se hnala za svým krvelačným skóre nebo by jste nechali život náhodě..? Rozhodně bych se do takové situace dostat nechtěl :D (7/10)

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Děsivé, děsivé, děsivé... Už jen to, že se téměř celý film odehrává v pitevně zní zajímavě a do toho přidejte dobré herecké obsazení, skvělou atmosféru, zvuk a několik opravdu velkých lekaček (koukal jsem na velké tv s kvalitními sluchátky) a máte téměř dokonalé hororové základy, na které se ještě přidaly dechberoucí scény s mrtvolama a ta holčina (čarodějka) co leží na stole v pitevně, při pohledu jen do jejich očí člověku zatrne. Hororové filmy jsou moje specialita a konečně po dlouhé době jsem se dočkal duchařiny se zombikama (co víc si přát) a ještě skvěle podané na zlatém podnose. Děkuji a víc takových nápadů bych prosil... (9/10)