• Thriller

Gentlemani (2019)

Pětihvězdičková gangsterská jízda v čele s Mcconaugheyem a jeho partou. Vtipné a vkusné scény, které odlehčí celý film a zároveň je to jízda od začátku až do konce. (9/10)

Správci osudu (2011)

Představte si, že většinu situací ve vašem životě může někdo ovlivnit a to zcela záměrně a naprosto jednoduše... A co když se "osudu" někdo vzepře a půjde za srdcem? Zajímavý nápad a pohled na to, jak může být náš osud ovlivněn. (8/10)

Contratiempo (2016)

Tak toto bylo brutální! Takových možných alternativních konců, až člověk nevěděl, který by mohl být ten pravdivý a nakonec je to... (9/10)

Godzilla (2014)

Digitálně velmi zdařilá podívaná, ovšem co se týče příběhu, je to taková ta klasická průprava, nic nečekaného a většina se odehrává v temných scénách ve tmě, což je docela škoda a ubírá to na zážitku... Za shlédnutí to ale určitě stojí! (6/10)

Hon (2012)

Zajímavý poučný film o tom, jak obezřetní musíte být v přítomnosti malých dětí... Každopádně to ve mně ohledně ratingu nevyvolalo až takový ohlas, jako u 88% hlasujících diváků. (6/10)

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Velice zajímavý sci-fi o pár vyvolených, kteří jsou ve skutečnosti "nesmrtelní" superhrdinové, co lidstvu pomáhají již po staletí... ovšem vše jednou končí a něco nového začíná. (7/10)

Sedm světů, jedna planeta (2019) (seriál)

Opět parádní dokumentární jízda, fascinující záběry a zaměření se i na ne příliš známá zvířata tak, jak to umí pouze David Attenborough. (9/10)

Spotlight (2015)

Životopisný příběh o tom, jak církev dokáže utajit tak velkou věc, jako je zneužívání dětí a to opravdu ve velkým. Cílevědomý tým žurnalistů se pouští do akce k získání důkazů o sexuálním zneužívání dětí od farářů. Ano zní to bláznivě a ani mě by nenapadlo, že něco takového je vůbec možné natož u téměř 90 případů a to pouze v Bostonu. (8/10)

The Florida Project (2017)

Poučný příběh o tom, jak to může dopadnout, když mladá mamina nezvládá především finančně zabezpečit svoji dceru a ještě přitom bere život na lehkou váhu... (7/10)

Drahokam (2019)

Sandler v pro něj trochu netypickým filmovém žánru (drama) a pro mě s docela nečekaným koncem. (6/10)