• Thriller

John Wick 3 (2019)

Trojka jede v zajetých kolejích předchozích dvou dílů... Nic nového na obzoru, přesto mě film bavil. Na Johna je vypsaná odměna v podobě 14 milionů dolarů, všichni nájemní vrazi a agenti mu jdou po krku... Jak to jen dopadne? (7/10)

Unfriend (2016)

Někde na hraně 3-4 hvězd, horor není vůbec špatnej, spousta lekacích scén... Hororové záběry měly náboj a byly dost temné, děsivé a tak to má přece u hororu být. (6/10)

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Průměrná hororová jednohubka, na kterou se člověk podívá jednou a stačí. (5/10)

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Mně se to líbilo, má to být hlavně o bojovém umění a soubojů bylo dostatek včetně super kamery... Ani příběh nebyl nijak otravný, podle mě kvalitně a se ctí dobojovaná série Ip Mana. (7/10)

Díra (2019)

Zajímavý nápad a ač je tento horor docela brutální, zároveň je film velmi poučný. Během filmu se hlavní hrdina dostane do různých situací, během kterých se časem rozhodne jednat na vlastní pěst. (7/10)

Útěk z Pretorie (2020)

Slušně natočený film o útěku z vězení inspirováno skutečnými událostmi. Radcliffe zahrál svoji roli opravdu slušně, až mě to mile překvapilo. Film má spád, neřeší se zde nějaká větší šikana kriminalistu od dozorců apod, spíše jde o pojetí film čistě skrz útěk. (7/10)

Lov (2020)

Hunger Games trochu v jiným pojetí, ale se vší parádou, odlehčeno o fajn vtipné scénky a hlášky. Příjemné překvapení. (7/10)

Le Mans '66 (2019)

Fantastické životopisné ztvárnění o automobilkách Ford a Ferrari. Damon i Bale jsou super, perfektně vybraní herci... vše do sebe zapadlo, tak jak by mělo. (9/10)

6 underground: Tajné operace (2019)

Příjemné překvapení! Fajnová akční oddechovka, sympatičtí herci, zábava a akce od začátku do konce. (8/10)

Kořist (2019)

Slušný horor s fajn nápadem, kdy se během hurikánu dostanou aligátoři mezi civilisty a boj o přežití může začít! Navíc vše hezky digitálně zpracované a dost možná za mě nejlepší horor s aligátorama. (7/10)