Brutální Nikita (1990)

Besson prostě umí ! Už mnohokrát mě o tom přesvědčil.

Nezvratný osud 4 (2009)

Po tomhle filmu do myčky už ani náhodou. Hezky zase postaru.

Parta (1993)

To hygienik: Nádherný komentář !

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

"Earle, myslíš, že když zapnu topení a otevřu okno, tak se venku oteplí ?!" - "Nevím, Randy" - "Tak doubrou noc" - "Dobrou noc, Randy"

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Ale ano, trojka se povedla. Na dvojku ( která je IMHO nejlepší z celé série ) sice nemá, ale pořád lepší, než otřesná jednička, kterou by měli zakázat. Hned tak si zase tenhle film sice nepustím, ale bavil jsem se dobře. Polanski v mini roličce potěšil.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Já nevím. Jednou mě to baví víc, jednou míň a někdy vůbec, ale jedno vím jistě: Chodúr to musí vyhrát !! :-)

Michael Jackson's This Is It (2009)

Navždy zůstaneš v naších srdcích ! - º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø - Dokument, u kterého jsem poprvé na konci v životě tleskal a brečel. Je to dokument hlavně pro fanoušky, kteří měli Michaela opravdu rádi. Michael byl perfekcionista. Cítil hudbu tak, jako nikdo před ním. On byl ztělesněním toho, čemu říkáme zvuk, melodie, rytmus, tón a hlavně to nejpodstatnější a nejdůležitější ze všeho - LÁSKY ! Doufám, že už se netrápíš a jsi konečně na lepším místě. Budeš nám opravdu moc chybět ! DĚKUJEME ! RIP. I ♥ you so much, Michael !

Stahovák (2009) (pořad)

Ti dva šašci jsou už zase spolu ? Vždyť říkali, že už spolu nic dohromady nechtějí dělat .... njn, prachy jsou velká moc . . .

Volejte věštce (2008) (pořad)

Já těmhle věcem věřím, je-likož taky sám něco umím. Co se týče tohoto pořadu tak se mi celkem líbí, "čarodějky" umí dobře poradit a taky se něco zajímavého dozvíte. Ale chápu, že to není pro každého. Každý jsme jiný, ale nezapomeňte: Že něco nevidíte, nutně neznamená, že to neexistuje. Na 5 hvězd ten pořad samozřejmě není, ale zdejší hodnocení mi přijde nefér, takže dávám 5.

Ježíš je normální! (2008)

Tak trapně jsem se u filmu/dokumentu už dlouho necítil ! Pokud vás tématika zaujala, doporučiji shlédnout dokument s Billem Maherem - Religulous . . .