Napalm Death - Live Corruption (1990) (koncert)

Díky posedlosti kameramanů točit všecky členy zespoda vznikly záběry, které udělaly z muzikantů bohy. Sekyrnický duo Pintado a Harris je neuvěřitelně sehraný. Bicí obstarává lidský tornádo a vynálezce pojmů "grindcore" a "blastbeat" Mick Harris. Embury je tu ještě bez mnišskýho kolečka a Barney  bez řádný hlasový techniky. Jeho hlas tady beru jako největší slabinu, nejen v porovnání s Lee Dorrianem, growlmaniakem první třídy, ale hlavně s Barneym budoucnosti (roky 1992 - teď). Setlist je složenej z vybranejch songů ze Scumu, FETa, Mentally Murdered Ep a Harmony Corruption (těch tam naštěstí neni moc). GC mašina v jedný ze svejch vrcholnejch form. Máš-li rád škrtání not, tak todle je pro tebe povinnost.

Den warriora (1996)

Kino Aero mi díky žívýmu dabingu zajistilo jeden z nejlepších kinozážitků vůbec. Film samotnej je stoprocentní kokotina bez hlavy a paty, ale za to s obříma kózama.

Syrová síla (1982)

Film s líp voháknutou výpravou, která se chystá přepadnout loď turistů byste těžko pohledali.

Mauzoleum (1983)

Tady je popis výstižnej. Mohl to bejt dobrej film, ale....neni. Herci trága, muzika trága, scénář trága. Pár scén je lehce napínavejch, ale kazej je levný lekačky. Zase je to ale záležitost, na kterou se dá kouknout víckrát. Hlavně kvůli kvalitní nahotě, kterou pak následuje gremlinsky démonská nahota. Bejt to o trochu menší píčovina, tak dávám tři hvězdičky.

Terminátor (1984)

Nazdar šéfe, tak se, právě teď dokončil první zhlédnutí prvního terminátora. je to popíči. Ten film má svý chyby a žije určutejma klišé, ale je to v pohodě. Ikdyž jsem o teminátorovi věděl první poslední předtim než sem ho sjel, tak musim říct, že se mi fakt líbil. Poctivá, uvěřitelná filmařina. Na to, že určitý scény vypadaj skoro směšně (oprava ruky, honička v tunelu, plížení se ve skladu/továrně) Terminátor nabízí skvělou akci. Co si budem, prakitcký efkety jsou tu královský a kdby to bylo se CGI, tak to stojí za hovno. Dává todle hlavu a patu? Nevim. Radeček dvanáct mi zařídil mooooc příjemnej filmovej zážitek.

Lidské tornádo (1976)

Lidský Tornádo je hornohraniční tříhvězdičkovej biják se spoustou krásnejch cecanů a zaděl. Je tam dostatek akce a celá výprava rozhodně neni žádná trága jako třeba Samurai Cop. Sem tam švihlej střih nebo záběr, ale to jen dodává filmu určitý kouzlo. Osobně mne mile překvapil přítomností zápletky.

Hříchy pátera Uzla (1970) odpad!

Tudle píčovinu nezachránil ani rychlodabing od Aera. Jak napsal kolega Strougy. Film má sice hodinu, ale samotný sledování zabere tak 3 roky. Definice kokotiny. Ladislave, Ladislave plave hovno po Vltavě

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Filmařská prvotina Petera Jacksona nabízí příjemnou zábavu ve stylu utrženejch hnát a vyhřezlejch mozků. Stejně jako většina debutů má svý neduhy, díky kterejm to na skóre 5 hvězdiček prostě nemůžou dotáhnout. Osobně mi přišlo, že film táhnou dolů příliš natahovaný scény boje u mimozemšťanský základny a úmorně dlouhej odlet. Naštěstí todle Peter všecko vylepšil ve svym splatter gore mangum opus Braindead. Nazdar zdar střeva, hematomy a rozšláplý hovna.

Policajt samurai (1991)

*bicí - dramatickej synťák* - - - Samurai Cop nabízí spoustu tragickejch střihů, divnejch paruk, nelogickejch záběrů, nekonečnejch romantickejch scén, kameramanů s parkinsonem, pitomejch dialogů a všech možnejch dalších záležitostí, který vykouzlej člověku úsměv na tváři svou neprofesionalitou. Jedná se o klasickýho zástupce žánru "tak špatný, až je to dobrý". Film je to naprosto debilní, tudíž jedny rozčílí, zatímco druhé naopak potěší. Logiku v tom nehledejte a bavte se čirou podprůměrností. Jak už tu někdo napsal:" nejkýčovitější osmdesátkovej akčňák byl natočenej v devadesátkách" P.S. jediný dobrý záběry jsou tu na ňadra, zbytek je roztřesenej.

Stopy krve I: Masakr (1993)

Traces Of Death se hodnotí hrozně špatně, jelikož se jedná o kompilaci různejch pekel (vraždy, nehody, pitvy, sebevraždy atd..), který jsou doprovázený často až cynickym komentářem. Některý věci jsou podle mě ztěží koukatelný, jiný naopak morbidně zajímavý (hlavně sebevražda Budda Dwyera). Pokud jste ovšem fascinováni smrtí a Faces Of Death vám nestačej, tak Stopy Krve budete milovat. Pro mě to byla konečná co se tědlech snímků týče. Edit: Nakonec dávám dvě hvězdičky. Z toho komentátora lezu po stropě.