Gottwald (1986) (seriál)

Nekoukatelná komoušská abominace, každej díl trvá třeba 5 let a člověk se chce u něj zabít. Jednu hvězdičku dávám kvůli Jiřímu Štěpničkovi, kterýho mi je upřímně líto, že musel v týdle sračce hrát.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Ultimátní prcárna pro všechny zasraný kelty. Jedna legandární hláška střídá druhou. Video manuál, kterej ukazuje jak se bořej konvence. Nesmrtelný odkaz největšího hrdiny 21. století, Jiřího Káry a jeho party.

Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989)

Záčátek je slibnej, Toxík rozmlátí pár chlapů ve videopůjčovně a je to sranda. Bohužel to se nedá říct o dalších 90 minutách filmu, kterej je prostě poskládanej z různejch částí dvojky a to bohužel i těch použitejch. Rozhodně nejslabší díl ze série, kterej nezachrání ani finální destrukce hlavního hrdiny, která je řádně krvavá.

Surfoví náckové musí zemřít (1987)

Jedinej důvod proč jsem dal tu jednu hvězdičku je kvůli názvu filmu. Ten je úplně fantastickej a člověka pořádně nahypuje. Bohužel je tendle film totální nude, kterej nezachrání aní finální bitka. Nezajímavej, retardovanej, nevtipnej a otřesnej film. Ani se nepohybuje v takový tý ''je to tak špatný, až je to vtipný'' kategorii. Prostě trapnej snoozefest.

Atomové gymnázium (1986)

Upřímně nejlepší na tomdle filmu je pohled na obnažený prsa. Jinak je to fakt dlouhý čekání na toxickou příšeru a doufání, že se objeví a začne totální masakr. SPOILER: přesně to se nestane...... je tam pár dobrej hlášek a trochu toho hezkýho, humornýho násilí, ale to je bohužel všecko....teda krom těch ňader.

Bodil Joensen - en sommerdag juli 1970 (1970)

Autentické nahlédnutí do života opravdové milovnice zvířat Bodil Joensen. Poněkud intimnější chvíle, kdy zvláštně přitažlivá Bodil jezdí nahá na koni, střídají záběry z domácích prací a muchlování se zvířaty. To celé za doprovodu muziky velkého Ludviga Vana.

Toxický mstitel (1984)

Toxík byl pro mě zpočátku trochu zklamáním, protože jsem čekal totální splatter prasečinu od začátku do konce. Každopádně si mě naprosto získal svým charismatem, humorem a pohledem na pár obnaženejch prsou. Je to prostě kultovní komedie s vytahanejma střevama, rozmačkanejma hlavama a a romantikou. Nic tomu nechybí. Je to svižný a příjemný. Toxík je fakt sympatickej a na jeho umravňovací metody je radost pohledět. Člověka to úplně navnadí se kouknout na další díly z nichž bohužel stojí za zmínku jen čtyřka.

Srbský film (2010)

Myslim si, že Srbský film si zaslouží 3 hvězdičky minimálně z filmařskýho hlediska. Kamera je dobrá, dialogy dávaj smysl a člověk se u nich nemusí cejtit trapně a celkovej dojem z toho, jak je to natočený je fakt dobrej. Film k tomu napíná diváka jak na skřipci, až do poslední chvíle, než na něj vychrlí všecko zvěrstvo světa, o kterym je toho v dalších komentářích napsanýho víc než dost. Myslim, že děsivější, než pohled na chlapa, jak někomu pérem vybodává oko (což bylo fakt vtipný), tak je myšlenka, že se něco takovýho vážně někde může dít.

Noc v Roxbury (1998)

Z tohodle filmu si odnesete dvě věci. Naučíte se perfektní tanec na song od Haddaway a připomenete si spoustu starejch disco hitů. Jinak je to (naštěstí) svižně ubíhající komedie o dvou bratrech, který choděj do klubů a chtěj si jednou založit vlastní. Divák se nikdy necejtí moc trapně a zasměje se u pár dobrejch humorů a odejde s pocitem, že si to za pár let nabízne znovu.

Hluboké hrdlo (1972)

Tendle film je prostě porno klasika. Hodně lidí o něm mluví aniž by ho v životě vidělo. Ti co ho viděli se hned začnou pídit po tragickém osudu Lindy Lovelace. Je to taková vintage zábava, která nabízí pár docela vtipnejch situací. Co však dělá film výjimečným je soundtrack. Proboha, tendle ten funky jazz nebo co to vlastně je, nemá chybu. Člověka úplně zamrzí, když mu dojde, co za muziku hraje v pornu dnes. Taková hanba! Taková degradace! Sláva 70's!!! P.S. pokud Vás hudba taky zaujala, tak doporučuju kapelu Pornosonic.