Flash Gordon (1980)

Bohužel musím konstatovat, že bez té skvělé titulní písně od Queenů bych musel jít ještě o hvězdu míň. Pro mě song slavnější než film samotný. Ale jako komedie, či snad až parodie, to je skvělé. Já se výborně bavil, ale mám takové tušení, že to tvůrci mysleli smrtelně vážně. Inu já to tak nebral a skvěle jsem si to užil.

Věc (1982)

---komentováno 2010---Moje srdcová záležitost. Pro mě nejlepší a nepřekonatelný (a dosud nepřekonaný) hororový snímek. Nerad se tím oháním, ale vím, že tento trend toudle dobou dost frčí, tak si dovolím takovéhle šílené přirovnání: kdyby tento snímek byl ve 3D, pořídil bych si kvůli tomu i televizi, která by to podporovala... Kvůli Avataru?!? To se nevyplatí ALE kvůli tomuhle by se to vyplatilo stopro :)

Bestiář (2007)

"Tajemství tě pálí..." No a mě pálil tenhle film.. na mozku. "Nikdy nechápu, proč s tebou nemůžu jít třeba nakupovat." A proč nemůže Jurčová sklapnout? A mám ještě jednu otázku - proč Rodena v tomhle filmu tak naháněla, pak pindala a pak se s nim stejně jen milovala? Achjo strašně stupidní film, ani na chvíli mě její příběh nezajímal, naopak děsně to nudilo. Až jsem si říkal, proč na to vůbec koukám?!?

Sám v temnotě (2005) odpad!

Jmění-chtiví hoši otevřeli zlatou truhlu a lidé (nebo ty potvory, o který tam jde - raději jsem si žádný názvy nepamatoval) se sebrali a někam šli. BU BU BU! Se bojim. Naprostá urážka vynikající herní série. Jediné společné se hrou je jméno Carnbyho a Ceracový.