Tajemství loňského léta (1997)

Chytil rybář rybičku na nabroušenou udičku… cukala se jen chvíli… než jí došly síly.

Méďa (2012)

Ježíšku, potřebuji Teda... nutně.

Zhubni! (1996)

Každý si při čtení knihy vytvoří určitou představu … a pak to filmaři pojmou po svém… a vy se nestačíte divit. Ta moje podoba cikána s uhnívajícím nosem je mnohem efektnější, což je zcela pochopitelné, když tuto zdařilou předlohu napsal Richard Bachman. Nicméně nebylo to, až tak tragické … a to hlavně díky tomu, že to přímo na place jistil Stephen King.

The Divide (2011)

Tak neporazitelného Vladimira Klička knockoutoval v prvním kole thajský kuřecí salát. A mě... a to dobře mířenou ranou sestřelí Xavier Gens. Musím uznat... prostě lepší oddíl. A ta hudba! Tedy Jean-Pierre Taiebe ty mě drtíš.

Štamgast (1987)

Mickey Rourke se vrací od svého agenta (mezitím absolvuje několik neplánovaných zastávek v místních barech - někdy se začít musí) A když konečně dorazí domů… Rozhlídne se; s trochu provinilým výrazem. … Je na něm patrná zřetelná únava. A pak… se zamlženým pohledem a nejistou chůzí… přivrávorá před zrcadlo .. kriticky na sebe zazírá .. a řekne.. "To dáš"! A dal to.

Penny se bojí (2006)

Vystresovaná Penny chce přečůrat vypatlanýho pošuka v kapuci. Bohužel Penny Dreadful má takřka nulové napětí a nevýraznou Miner… připouštím, že šikovněji bych nezaparkovala.

Fired (2010)

Nettrassi necul se tolik.. je to nakažlivý:-) Fired se vyznačuje tísnivě klaustrofobickým prostředím. Atmosféra je nepříjemně, až bolestně svazující a stoupající Joyova nervozita postupně graduje děj. Lekačky jsou sice trochu předvídatelné a speciální efekty mírně nedotažené… ale to nic nemění na faktu, že jsem se s mým prvním "indickým" hororem vyrovnala bez větších obtíží.