Takoví normální zabijáci (1994)

Tedy pánové... Co jste to namíchali? Ano... je to skutečně speciální mix, který ale nemusí sednout všem. Po takto vražedném koktejlu jsem jen totálně vytuhla.

Lidská stonožka 2 (2011)

Proboha!! ... kde vyhrabali tak odpudivou bulvu. Dvojka je jeden nepolevující maratón obohacený koňskou dávkou projímadla. Je tedy docela rozumný upíchnout se blízko vécé. A co se mě týče… trojku si raději odpustím (i když jsem si ty Nike naštěstí nemusela nazouvat).

Tančím, abych žil (2006)

Šarmantnímu Pierrovi chybí k dokonalosti už jen svatozář. A tomu se v současném nelítostném světě nedá moc věřit. Není to tak trochu pohádka..? Jistě… že je! A na můj vkus, už příliš přeslazená. Kdyby měl ovšem Dulane(Antonio… ty ďáble; pokaždé mě dostaneš) ve svém nabitém diáři místečko, možná bych své nízké hodnocení zvážila.

Za zdí (2008)

Děsivý příběh o majáku ukrývající temné tajemství, jistě nabízí slibný potenciál. Jenže Behind the Wall se dočkal jen slabého zpracování. Kdyby hnací prvek tohoto dílka… přízračný Triggs, dostal více příležitostí, mohl mnohem důkladněji rozvinout své sílící ataky.. a jeho návrat, tak byl… trvalejší.

Liberationis (2013) (amatérský film)

Něco takového jsem očekávala. Scénář, hudba, herci i výběr lokací... perfektní. Chválím taky práci maskérů. Na "pouhé" amatéry je to skutečně profesionální výsledek.

Lidská stonožka (2009)

Vydatné sousto.. Herr Tom. Hrdý následovník Dr. Mengeleho provádí pokusy. Co chcete.. Dr. Heiter je po vzoru svého předchůdce vědec a taky nechutný nacistický prase. Nicméně.. moje měřítko snesitelnosti "nestrávená večeře" zůstalo na místě, takže p-o-h-o-d-a. A Sixovi je jasný, že se najdou jedinci, kteří tyto zvrácené experimenty přijmou bez viditelné újmy. U mě je to zjevné,… až na tu hlavu jsem zdravá.

Černobylské deníky (2012)

Chtěla jsem tomu dát šanci. Vážně chtěla. Jenže styl "vezmu kameru a točím", už je dost ohraný, asi jako Schwarzenbergův pěvecký výstup… A mě to pomalu začíná unavovat. Když se hodně soustředím, zahlédnu jakousi čmouhu v záběru; tak nevím… byla to ta černobylská mutace, nebo jsem taky viděla jen (ne)zřetelný hovno. Jasný… je to hovno. No, nic… hážu na to bobek a jdu sledovat budoucí hvězdu SuperStar.

Jedovatý břečťan (1992)

"Jeden den bez střechy je lepší, než celej život v černý rakvi." …Skutečně výstižná věta, kterou Drew Barrymore beze zbytku naplnila. A komu chybí divoký sex, ať navštíví jakoukoliv porno stránku, tam se doladí.

Zlo (2012)

I když budou experti z PA i dál chrlit nové a nové variace na téma "poltergeist v domě" na Bebjaka nemají. A že jsem lidumil, tak těm nabubřelcům přihodím radu: Nasedněte na nejbližší let směr Bratislava(jo, a… Slovensko je v Evropě ignoranti). To teprve poznáte podhoubí ZLA!

O pokladech (2012) (TV film)

Prostě klasika. Moderní pohádka si musí vysloužit označení splaškoidní… už z principu. Ani gumová trojka Polášek, Budař, Liška (který byl viditelně po náročném tahu, ale ještě nestihl návštěvu logopeda) nikoho příliš nešokuje. Zato Vojta „Zvojtil“ Dyk a David „Pinocchio“ Švehlík jsou vyloženě mazlíci. A hledat poklady pod Kutnou Horou…, kde myslíte, že už roky hledám já.