Trauma (1993)

Aura je tajemná osůbka, kterou pronásleduje zákeřná anorexie a záhadný lovec lebek. Mě také pronásleduje nevšední choroba… je nebezpečná, ale zároveň velmi přitažlivá. Čím víc se s ní snažím bojovat, tím je silnější. Je to závislost jménem Dario Argento! Závislost, které se nikdy nevzdám, nebo alespoň do doby, než mě zmáčí první kapky deště. Bohudíky zatím svítí slunce...:)

Strašidelné příběhy (2009)

Upíří povídka "House Call" Deadtime Stories zachránila před potupnou žumpou odpadní.

Nebojte se tmy (2010)

Nebyla jsem asi připravená na Del Torův nervy drásající večerníček, ustála jsem to. Nicméně hororem bych "Nebojte se tmy" nenazvala… ani po požití sedmičky 40% tvrďáka… a to už potom dělám různý skopičiny. Ale protože takové pochutiny nebyli po ruce, hodnotím za ubíjejícího střízliva. Sally mě jen neskutečně štvala… byla až nehorázně vlezlá a kdyby se těm přítulným mazlíkům dostala do doupěte, slušně jim to tam vygruntuje - a pak si pusťte do baráku takový neodbytný kuře.

Paranormal Activity 3 (2011)

Po solidní jedničce, slabé dvojce… mě umrtvila šílená trojka. Nechápu, že tenhle abnormal paskvil může někoho vyděsit. To já jsem rozklepaná leda z toho, jakých obludností se tvůrci dopustí ve čtyřce.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Jak řekl King, který si takovou kritiku může dovolit… Meyerová píše slátaniny a proto ani filmaři nejsou schopni tu její úsměvnou upíří romantiku převést do snesitelnější podoby. Dva plusové body dávám za křečovitě útrpný výraz unylé Kristen Stewart a zničující touhu mdlého Roberta Pattinsona… to je skutečně výkon.

Škodná (2007) (TV film)

Freddy Krueger z pošty - noční můra české policie. Akční krimi... kterému dominuje drsná Krocová a psychopat Jansa.

Los ojos de Julia (2010)

Guillem Morales je účinnější, než španělská chřipka. Dostal mě do nepříjemného stavu strachu a úzkosti. Ohlížet se budu nejméně čtrnáct dní ;) a každý den si budu testovat oči, abych se ujistila, zda mě zrak neklame… protože ty stíny za mnou nejsou právě běžným jevem. A přitom evropskou produkci dávkuji s úměrou, neboť vyvolává mnohem intenzivnější prožitky, než oblíbenější španělské mušky.

Videodrom (1983)

Poživačné... lehce smyslné. Propichování ušního lalůčku je vrchol rozkoše.

Děti (2008)

Ach, ten nevinný dětský pohled. Ten druhý… už rodiče nedokážou ustát. Tyhle děti nejsou nic jiného, než zákeřné malé bestie, které hřeší na rodičovskou lásku. The Children jsou velmi drsné hrátky v čase vánočním. Pochybuji, že v tomto případě platí známé… pokoj a mír lidem dobré vůle.

Krvavý stát (2011)

Brr… Red State je neředěný zdroj fanatismu. Až mi z těch sektářských pošuků naskákaly osipky. Ale arzenál měli slušnej. A příště raději zvolím mírnější druh narkózy;)