Halo - Útěcha (2022) (epizoda)

Síce tu nie je žiadna akcia, ale dianie je zaujímavé a využíva vlnu nadšenia z minulej epizódy. 80% SkyShowtime

Ani stín podezření (1943)

Vyzerá to na prvý pohľad strašne jednoducho, ak režisér vie ako na to. Film má skvelú atmosféru, postupne vystavané napätie a podmanivé herecké výkony. 80% SkyShowtime

Marvels (2023)

Podľa reakcií som čakal, že to bude výrazne horšie. Je to pozerateľné, občas zábavné, ale ničím výnimočné. Šedý superhrdinský priemer. 50% Disney plus

Co kdyby...? - Co kdyby... Kahhori přetvořila svět? (2023) (epizoda)

Akčná Pocahontas prináša zatiaľ najzaujímavejšiu epizódu druhej série. Zaujímavé je to vizuálne a aj obsahovo. Teším sa, že Kahhori dostane v rámci MCU časom viac priestoru. 90% Disney plus

Halo - Odplata (2022) (epizoda)

Konečne poriadna akcia! A v rámci nej dvaja "supervojaci" zmietaní emóciami. Túto epizódu som si nesmierne užil. 90% SkyShowtime

Temný případ - Part 4 (2024) (epizoda)

Osamelé, narušené a komplikované existencie "slávia" Vianoce v absolútnej tme a zime. A potom je tu ešte ten záhadný prípad z úvodu série. Drží si to síce atmosféru, ale neprináša to nič viac. Verím, že o týždeň už Night Country prinesie niečo zásadné, lebo prešľapovanie na jednom mieste prestáva byť zaujímavé. 60% HBO Max

21 mostů (2019)

Kvalitná akčná záležitosť s dobrou atmosférou a sympatickým Chadwickom Bosemanom. Zo začiatku sa to javí ako obyčajná naháňačka. Nosný zvrat je síce predvídateľný, ale dáva príbehu pridanú hodnotu, ktorá ma naozaj bavila. 80% JOJ

Temný případ - Part 3 (2024) (epizoda)

Trochu to ustúpilo zo svojich pozícií, ale nie je zo žiadna katastrofa. Atmosféra má stále niečo do seba a okrem komplikovaných vzťahov malého mestečka, čoraz intenzívnejšie vykukuje spoločnosť v pozadí. Verím, že ďalšie epizódy opäť začnú využívať svoj potenciál. 70% HBO Max