Moon Knight - Blázinec (2022) (epizoda)

Presne takéto hrabanie sa v hlave hlavného hrdinu som čakal po závere predošlej epizódy. A že do toho zakomponovali aj cestu záhrobím a váhy bol skvelý bonus. Ako príprava na finále super, ale som zvedavý ako sa z toho vymotajú. 80% Disney plus

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Druhá séria je trochu iná a je v nej menej westernu, ale aj tak si to drží veľmi vysokú úroveň. Som veľmi spokojný a neviem sa dočkať tretej série. Dovtedy sa vydám na ďalšie SW dobrodružstvá na Disney plus. :)

The Mandalorian - Kapitola 16: Záchrana (2020) (epizoda)

Záver ako remeň! Všetci Mandovi spojenci spolu proti Impériu. Keďže seriál pozerám dávno po premiére, bol mi záver vyspoilerovaný, ale aj tak to boli zimomriavky. Absolútny a najmä funkčný fan service. 100% Disney plus

Moon Knight - Hrobka (2022) (epizoda)

Tejto epizóde sa opäť podarilo vzbudiť záujem. "Indiana Jones" pasáž bola natočená skvele a bola príjemným osviežením. Stále mi tam síce chýba zaujímavejšia interakcia medzi Marcom a Steveom, ale záver by mohol znamenať, že sa vzťahu týchto osobností budeme intenzívne venovať. 70% Disney plus

Králové videa (2020)

Prvú polovicu som si fakt užil. Pamätám si tie doby a množstvo filmov som videl práve v tomto rýchlodabingu a preto som sa nenormálne zabával. Postupne to však trochu strácalo šťavu. Záver už vyzeral, že sa točil len preto, aby tam niečo bolo. 80% Edison

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Zaujímavý vizuál a celkové zasadenie. Išlo to na hranu, ale fungovalo to. Celková pointa možno trochu predvídateľná, ale som spokojný. 80% Netflix

The Mandalorian - Kapitola 15: Přesvědčení (2020) (epizoda)

Táto epizóda si zaslúži maximum. Bola to síce len ďalšia misia, ale dôležitá pre výstavbu finále. Mayfeld si prešiel zaujímavým vývojom. Celkovo tu vystupovalo dosť postáv, ale všetky fungovali. 100% Disney plus

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

Tak táto epizóda ma moc nepresvedčila. Súd bola dosť nevyužitá príležitost. Aj to prepínanie postáv už nie je taká zábava. Páčilo sa mi prostredie a akcia, ale inak dosť slabota. 60% Disney plus

M*A*S*H - Banány, krekry a oříšky (1972) (epizoda)

"This is the Army. Nobody can do the best they can." Príbeh jedného obyčajného armádneho šialenstva, ktoré spôsobil obrovský tlak a únava. A opäť je to podané s absurdným humorom a gráciou. Disney plus

The Mandalorian - Kapitola 14: Tragédie (2020) (epizoda)

Pri úvodných minútach som sa trocha bál, že to skĺzne do nejakej mystickej roviny, avšak Rodriguez ma rýchlo vyviedol z omylu. Celá epizóda je jedna akčná jazda odohrávajúca sa v ruinách prastarého chrámu. Boba Fett zažil nenormálny návrat a zvedavosť o jeho samostatný seriál značne narástla. Pred finále je to nastavené skvele. 100% Disney plus