• Rodinný

Noc v Roxbury (1998)

Tak jo za tu skvělou písničku a za jejich dobrou taneční kreaci jednu hvězdičku navíc, ale jak říká lovlick je to tak nabitý jokama, že ani děj není důležitej. Nejlepší bylo, jak na té svatbě pustil Steve tu písničku Where is love a oba začali kývat hlavou :P

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

No jednička byla lepší, ale taky to byl solidní horor, ve kterým nic nechybělo. Takovej dobrej průměr, akorát mohli trochu pozměnit konec, ne že by mi vadilo, že je Freddy zase dostal, ale no to je fu(c)k :D Už se těším na trojku :P

Noční můra v Elm Street (1984)

"jedna dvě Freddy jde, nese pytel mouky :D" nééé já to znám takhle: "One two Freddy is coming for you, three four lock your door, five six crucifix, seven eight you are my friend, nine ten you will have wen, eleven twelwe dream kill you self, thirteen fourteen it´s only dream, fiveteen sixteen it doesn´t mean, seventeen eighteen i kill you only, nineteen twenty it will be slowly. Jejda, tak jsem toho vymyslela trochu moc. Freddyho vrzaní nemá obdoby. Radši jsem se na ten horor dívala odpoledne, abych se nebála, ale nebylo to zas až tak strašný, spíše nechutné, jako věština těchhle filmů. Mně to ovšem bavilo, Freddy potěšil a jeho písnička je chytlavá (teda tedˇuž spíš jeho písnička mnou dokončená s gramatickými chybami :P). Zajímavý je, že jsem usínala při jeho škrábání nehtama a písničce jedna dvě Freddy jde a myšlenkama někde u toho ,že se propadnu z postele někam do kotelny a to všechno díky kámoškám a stejně se mi o Freddym nezdálo. Na to ,že je ten film tak "starý" potěšil a určitě se budu koukat i na další díly (teda dvojku už jsem taky viděla).

Strašidelný dům (2003)

"Tady to smrdí jako u babičky...hůř, jak babička" :D Prostě komedie, i když by to nemuselo být tak blbý. Na tom konci jsem už myslela, že Murphy zůlstane sám, ale to by přece nebyla americká pohádka :)

Burani z Beverly Hills (1993)

Srostlé obočí opravdu není výsadou boháčů... Chá, takže USA se opravdu nemá čím chlubit.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Pravděpodobně to mělo být dojemné, i když mě to teda vůbec nedojalo. Celkem jsem se zasmála nad tou beznadějnou šílenou ženskou (Téa Laoni)... taky mě docela štvalo, že Paz Vegy nerozumím, ale to nevadí :) ale kdo by čekal ten konec...od začátku jsem myslela, že Paz Vega na kmonci bude mít svatbu se Sandlerem :D

Přes noc třicítkou (2004)

ale tak dám 3, i když to byl lehký průměr...prostě průměrná komedie, která nezazáří, ani nezlepší náladu...nic víc už k tomu nemám :) (nejlepší scéna byla asi ta, jak Jenna šla za tím třináctiletým klukem v té restauraci a začala mu říkat, že se jí líbí :D)

Angel-A (2005)

Opravdu vydařený film, který je dojemný a vůbec není průhledný. Moc příjemné na koukání po vizuální stránce, i po té herecké (zvlášť Jamel). Byl to naprosto dokonalý film (no jinak bych asi nedávala pět hězdiček :D ). Teď mě csfd utvrdilo v to, že je tu absurdní hodnocení a tento film by se mohl určitě porovnávat i s Forrestem Gumpem nebo jinými filmy na těch nejllepších místech v žebříčku. Myslím, že bych taky potřebovala svýho anděla, kterej by mě vyhrabal ze všech problémů a navíc by byl pěknej...ale to už není k filmu :D

Ospalá díra (1999)

Tak takové hodnocení jsem opravdu nečekala. Původně jsem chtěla dát dvě hvězdičky, ale bylo mi to blbý, když je tu tak dobře hodnocený a tak přidávám jednu hvězdu za Johnyho...Možná je to taky tím, že jsem se na to dívala ve dvě ráno :P ale od Tima Burtona mám jinak všechny jeho filmy ráda :)