• Rodinný

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Musím tomu dát pět hvězdiček, když tam v jednom díle hrál můj děda :)

Once (2007)

Dvě hvězdičky za "Falling Slowly" + jedna hvězdička za děj.

Metráček (1971)

Bylo to vlastně o ničem, ale celkem příjemné na podívání. Aspoň to nekončilo tak trapně jako ty americký komedie, konec by byl podle nich, že oba na druhých závodech vyhráli, ale to už je přeci všem jasné...

Oni (2008)

Škoda, že na konci filmu nebo vysvětlení, proč ta povedená rodinka bubáků zabíjela, tak snad to bude aspoň v oni2. Celkem slabý až na pár lekavých scén při kterých kamarádka ječela přes celé kino (ocho a druhá se tomu zase smála přes celé kino). Opravdu jsem nečekala, že je oba zapíchnou, možná toho chlapa, ale ne tu babu." Proč nás chcete zabít?" odpověď: "protože jste byli doma"- to byla fakt hláška filmu :D Tak proč sakra zabíjeli?!?

Neviňátka (2008) (pořad)

Ty děcka jsou fakt chytrý...

Comeback (2008) (seriál)

Nikdy nedejte na první dojem, ty první díly byly blbý, jinak bych asi nedávala jen dvě hvězdičky. Ale teď už je to dost slušná dávka humoru. Každej díl je jinej no, ale u každýho je nějaká dobrá scéna. Comeback se nezastaví před ničím. Už se na to dívám pravidelně, tak tu nemůžu po sobě nechat památku v podobě dvou nezasloužených hvězdiček, dávám 4 zasloužené hvězdy. Ozzák s Lexou jsou nejlepší. Nasměju se u toho víc, než u přátel (jako seriálu myslím).

Tajemství oceánu (2003)

Prostě geniální hudební zpracování... V tom Mariánským příkopu jsem měla pocit, jakobych se dívala na nějaký sci-fi. Opravdu kvalitní záběry, lepší to snad ani být nemůže. Zanechalo to ve mně takovej pocit, jakože jsem začala zase přemýšlet o fyzikálních otázkách a prostě to ve mně vzudilo zájem o oceán. Hrozně ráda si fotím mořský rybky s barevnýma korálama, ale ty svítící obludy byly fakt neskutečný. Ostatní bylo taky působivé. Kdo nechce ztratit iluze o životě v oceánu, ať se nekouká :D

Mistři (2004)

Taknějak o ničem. Nuda a navíc depresivní prostředí a na hokej nekoukám. Holt v plným autobuse si někdy nemůžeme vybírat... Párkrát jsem se i zastihla, že nesleduju film, protože jak už jsem říkala byl VELMI NUDNÝ. ZASE mám jiný názor, ale když to tak je... Jaká komedie? Drama jak vyšitý.