• Rodinný

Znamení (2002)

Neudělalo to na mě teda žádnej dojem. Možná je to tím, že jsem to viděla v angličtině (jazyk AJ a ve škole v ajině)... Ty uřízlý prsty dodnes nechápu, byly toho mimozemšťana nebo Grahama ??? Asi se na to kouknu ještě jednou tentokrát v češtině (v jazyce češtině, ne jako v češtině- předmětu) :D

Van Helsing (2004)

Celé to působilo nějak nudně a nezajímavě, ale neříkám, že upírky byly špatné- ty byly fakt drsný.... "jen" to byla HROOOOZNÁÁÁ nuda !!! prostě bez pointy. Nebýt mých kamarádek asi bych to hned vypla.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Takový zábavný svět zoufalých manželek neznám...jednak proto, že "ještě nejsem manželka" a jednak proto, že nebydlím v tom filmy nastíněném supermegahyperextra barevném, zábavném nevšedním USA a taky na ulici, kde žijí samí podezřelí lidé a hlavně se pořád něco děje. Tak teď jsem popsala, jak to na naší ulici není, ale teď k filmu... Je to vyníkající seriál s dokonalými, přesně odměřenými zápletkami. Tvůrci tohoto filmu se nikdy nesnažili o to, aby šla pikantnější a pikantnější zápletka za zápletkou, ale všechno zkomponovat do sladěného a pěkně zapadlého seriálu na který se tak ráda dívám :)

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Od tohohle filmu jsem hodně očekávala, protože má tvrdá kámarádka u toho filmu údajně brečela a tak mě zajímalo, jestli je to opravdu tak smutný. Na začátku to vypadalo jako obyčejná ne-moc zábavná komedie, ale pak už se to trochu zamotalo a začal z toho být konečeně pořádnej film. Taky jsem brečela :'(

Děti, které zachránily léto (2004)

Teď už mě tento film nebaví, protože mi přijde takový holý, ale na druhou stranu, kdybych měla tak 8 nebo 9, tak bych to prožívala s těma děckama a připadalo by mi to úplně napínavý. Myslím ale, že na csfd se hodnotí filmy podle toho, jaké se nám zdají momentálně a ne někdy v ranném věku, kdy se ještě našemu mozečku líbí dětské nenáročné filmy. Každopádně odpad dát zas nemůžu, když jsem vydržela koukat na celej film. Dospělým tuto "komedii" vůbec nedoporučuju !!!

Vybíjená (2004)

Ze začátku to vypadalo podobně jako ve filmu- klik život na dálkové ovládání jako ubohá americká komedie, ale pak se to rozběhlo a začalo se konečně něco dít. Moc ale pořád nechápu proč to Vince vzdal a odjel na letiště... to bylo nečestné. Fakt skvěle si vedl podle mě Ben Stiller, takovej šílenej chlápek, kterej má nakonec pech njn...

Věda je zábava (2004) (pořad)

Celkem zajímavé vynálezy ač téměř nikoho nenapadne si je doma udělat... připadají mi moc komplikované a někdy i zbtečné. Ale jinak je zajímavý sledovat, jak se snaží :P

Ábelův černý pes (2006) (studentský film)

Opravdu vydařený film, když nad tím přemýšlím (což většinou u filmů nedělám), tak mi to přijde jako bajka- lži se věří snadno, ale pak lidem vyvrátit lež, která je podložena lživými důkazy je hodně těžké. Přijde mi to jako bajka s myšlenkou- NELŽI, NEVYPLATÍ SE TO!, je to první film, který jsem na toto téma viděla. Konec jsem myslela, že bude dobrý, ale výstřel rozhodně dobrý nebyl... dodnes nevím, jestli zastřelil toho psa nebo sebe, ale ostatní tvrdí, že se zastřelil, ale to nikdo neví... :)

Mezi námi děvčaty (2003)

Čekala jsem obyčejnou otřepanou komedii založenou jen na přeměně duší, ale přede mnou stála naprosto úžasná komedie a myslím, že matka a dcera byly dobře zvolené postavy a zvlášť konec- jak se hádal dědeček s vnukem a mélem se jim stalo to samé, co hlavním hrdinkám. Ani chvíli jsem se nenudila, děkuji za těchto skvělých 96 minut, amen :D

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Je to naprostá blbost !!! Pro mimina to není, protože ty ještě nedokážou vnímat ani obraz, pro předškolní děti taky ne, protože to nemá žádnej děj, takže na to nedokážou vydržet koukat a pro starší už vůbec ne, takže to není pro žádnou věkovou skupinu. Pro mě osobně tenhle seriál patří mezi nejhorší seriály. Ještě jsou navlečení do takových záhadných kostýmů až to přivádí děti k smíchu. Navíc se na to snad nikdo nekouká.