Já, padouch (2010)

Krásná srandovní pohádka pro celou rodinu.

Hello, Dolly! (1969)

Písničky nic moc, taneční kreace někdy až moc prdlý a celkově docela nuda, ale tak je to klasika no.

Velký Gatsby (2013)

Vadila mi nejspíš-schválně špatná grafika a i to, že kromě první půl hodinky už pak šlo "zas jen o tu lásku"...

Vlk z Wall Street (2013)

Já teda nevim, ale kromě vážně povedený komedie jsem v tom hlubší smysl nenašla. Vlka, co si rád užívá, Leo zvládnul dokonale, ale občas to bylo až ubohý a Leo má prostě navíc. Vždyť nepředved v podstatě nic jinýho než Gatsbyho a Djanga dohromady. Na to, jak to bylo dlouhý, to uteklo rychle a bavila jsem se, srdečně jsem se zasmála atd. atd., ale že bych z toho byla uchvácená na dnešních 93% a že bych si myslela, kolik to sesbírá Oscarů? To ani ne. Pardon.

Zpátky do ringu (2013)

Páprdové, co se pořád nemaj za co styděj a pár fakt dobrejch hlášek stačej, abych se dobře pobavila a strávila příjemnejch 113 minut s mejma oblíbencema :).

Pot a krev (2013)

Když člověk čeká stejně nadupanej film jako byli Expendables, bude jistojistě zklamanej. Hlášek pramálo, trapnosti hodně a nuda nuda nuda.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Skvělý obsazení, skvělej nápad, docela i vysvětlili, co mi vždycky vrtá hlavou při cestování časem, konec pecka!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Po první sérii zatim 4*, uvidíme, jak to půjde dál, ale vzhledem k tomu, že mám v rodině stejnou situaci, nekouká se na to úplně snadno. Edit o den později :) : Po druhý sérii napětí trochu opadlo, ale zas tam bylo míň chema a zvracení, tak uvidíme, co přinese zítřek, neboli třetí sérka :D.

Drunk History (2007) (seriál)

4 hvězdy za nápad a někdy fakt neskutečný hlášky :D

Odstřelovač (2007)

Neskutečně průhlednej film, kterej občas nedával smysl, ale přesto se na to dalo koukat a hlavně tam hrála Kate Mara!